Користувачі соціальних мережах десятками викладають історії про те, що в Криму у людей масово і практично одночасно почалися серйозні проблеми зі здоров'ям.

Про це люди пишуть на своїх сторінках в Facebook і Twitter.

На фотографіях українці показують, як іржа і зелений наліт незрозумілого походження можна знайти у найнесподіваніших місцях.Так, у жителів міських округів Армянська і Красноперекопська через викиди шкідливих відходів в атмосферу почали з'являтися алергічні реакції, нездужання, проблеми з тиском, а деякі пишуть, що у дітей утворюються "виразки на шкірі". Аналогічна ситуація склалася і в інших населених пунктах на півночі півострова, зокрема, в Джанкої.

Популярні новини зараз

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..."

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Показати ще

Раніше повідомлялося, що росіяни самі не вірять в те, що Крим - частина Росії. Зайвим підтвердженням цього стало те, як наспіх в Совфед (російський "рада федерації") створили нову хресну дату в календарі на честь входження Криму до Росії в 1783 році.

Буквально кожного року Кремль шукає якісь нові і нові приводи, щоб "прив'язати" Крим до Росії. Після встановлення цілого ряду пам'яток прийшов час для пам'ятних дат, якими росіяни самі собі намагаються довести, що Крим - російський.

Трохи раніше ми писали про те, що колись процвітаюче курортне селище Поповка, розташоване в окупованому Криму, починає вмирати: колись сюди приїжджали тисячі туристів, а сьогодні місцеві жителі змушені розпродавати нерухомість, щоб не померти з голоду.

Нагадаємо, екологічний стан в окупованому Криму є катастрофічним, адже велика частина півострова знищена посухою через нестачу води, а на відновлення екосистеми знадобиться мінімум років 10.

Як повідомляв Знай.ua, анексований півострів покинуло в 4 рази більше людей, ніж минулого року.

Також Знай.ua писав, в анексованому Криму ввели жорсткі правила на користування питною водою.