Рейтинг ТОП-200 загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року склав інформаційний ресурс "Освіта.ua".

У першу трійку кращих навчальних закладів увійшли Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, Природничо-науковий ліцей №145 Печерського р-ну м. Києва і столичний ліцей "Інтелект".

Також до 10 найкращих навчальних закладів зараховано: "Харківський фізико-математичний ліцей № 27", Технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Солом’янського р-ну м.Києва, "Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро", Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т.Шевченка, Києво-печерський ліцей № 171 "Лідер", столичний Ліцей "Наукова зміна" і "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара".

Нагадаємо, щороку після розслабляючого літа настає осінь, а разом з нею досить напружений і стресовий період для батьків першокласників.

Про це повідомляє LIGA.net

Яку купити форму, де знайти зошити "не як у всіх", як вибрати портфель, а найголовніше - не витратити на все це половину зарплати - ці та ще десяток подібних питань хвилюють батьків новоспечених школярів перед 1 вересня.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в Україні планують запровадити штрафи за фізичне та моральне знущання в школах (булінг). Відповідний законопроект депутати планують розглянути на початку вересня.

Каратимуть батьків малолітніх агресорів та вчителів, які замовчують факти цькування.  За статистикою, щороку в Україні фіксують випадки, коли знущання в школі призводять до інвалідності, а декого - навіть доводять до самогубства.

Агресію у школах намагалися зупинити різними методами, зокрема проводити профілактичні лекції. Втім, одних лише слів іноді недостатньо. Тож шкільні офіцери вважають, що бити по кишені батьків буде справедливо та ефективно. Припускають, що сума штрафу сягатиме від 1,5 тисячі гривень до 5 тисяч гривень.

Також Знай.ua писав про те, що із нового навчального року в Україні набуває чинності реформа освіти, яку Верховна Рада ухвалила ще восени минулого року.