Київська міська державна адміністрація рекомендує школам організувати заняття за семестровою системою, почати новий навчальний рік 1 вересня, а також провести осінні шкільні канікули. Вони почнуть у жовтні, зимові - в грудні, а в навесні - в березні. Про це сказано в листі Департаменту освіти КМДА.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяГрафік канікул наступний
1. Осінні канікули: з 29 жовтня по 4 листопада.
2. Зимові канікули: з 22 грудня по 7 січня 2019 року.
Популярні новини заразДесятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУПоказати ще3. Весняні канікули: з 25 по 31 березня 2019 року.
В цілому діти в Україні на канікулах відпочиватимуть 30 днів.
Реформа освіти: що зміниться з 1 вересня у школах України?
З нового навчального року в Україні набуває чинності реформа освіти, яку Верховна Рада ухвалила ще восени минулого року. Уперше реформа підтримана значним фінансуванням, на неї передбачено 1 мільярд 869,8 мільйона гривень.
Реформу нової української школи протягом минулого року протестували у сотні закладів країни, врахували деякі недоліки і скоригували програму. Найважливіша зміна в освіті - це орієнтація на індивідуальні потреби дитини, а не пристосування кожного школяра до єдиної навчальної системи.
До початку нового навчального року 22 тисячі українських вчителів перших класів пройшли онлайн-курси з підвищення кваліфікації. Ці курси є у вільному доступі в інтернеті, тому в міністерстві освіти рекомендують і батькам ознайомитися з нововведеннями, щоб краще розуміти організацію навчального процесу своєї дитини.
Нова українська школа: основні положення
Велику увагу приділятимуть інклюзивній освіті, адже підручники більше не відіграватимуть основної ролі, як це було раніше. Педагоги робитимуть ставки на всебічний розвиток дитини – зокрема, уміння спілкуватися у колективі, взаємодіяти з однолітками, знаходити нестандартний вихід із ситуації (тобто, розвиватимуть у першу чергу логічне мислення).
Дивіться: скільки коштує зібрати дитину до школи?
Нагадаємо, батькам пояснили, що зміниться в роботі шкіл вже з 1 вересня цього року.
Як повідомляв Знай.ua, у школах скасують домашні завдання та змінять систему оцінювання.
Також Знай.ua писав, оприлюднено список критеріїв, за якими слід обирати шкільну форму для дітей.