Громадська організація "АвтоЄвроСила" закликає українців приєднатися до загальнонаціональної акції "Сфотографуй втомлений міст". Про це повідомили представники організації.

"Сфотографуй "втомлений міст" у своєму місті (поки він ще стоїть) і виклади сюди його фотографії, вкажи його місцезнаходження або додай мітку його геолокації! Тоді ми змусимо Гройсмана достроково повернутися з відпустки і зайнятися по-справжньому важливою справою, а не так, як він "працює" звичайно – "переможними" селфачами на тлі жалюгідних 100 метрів нової дороги або нещадною боротьбою з контрабандою з допомогою грізних і непримиренних постів у "Фейсбуці", - йдеться у зверненні "АвтоЄвроСили".

"Традиційним для українських чиновників є не створення комісії для завчасного виявлення аварійних об'єктів та їх капітального ремонту, а створення комісії з розслідування причин катастрофи, яка вже відбулася", - додали в організації.

Нагадаємо, екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що в Україні в аварійному стані знаходяться близько 9 тис. мостів, в будь-який момент може обвалитися. Однак, поки що не станеться реального обвалення моста з жертвами, звертати увагу на стан мостів не будуть.

АВТО ЄВРО СИЛА ЗАКЛИКАЄ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІЇ! СФОТОГРАФУЙ «ВТОМЛЕНИЙ МІСТ» у своєму місті (поки він ще стоїть) і виклади сюди його фотографії, вкажи його місцезнаходження або додай мітку його геолокації! Тоді ми змусимо Гройсмана достроково повернутися з відпустки і зайнятися по-справжньому важливою справою, а не так, як він “працює” зазвичай – “переможними” селфачами на тлі жалюгідних 100 метрів нової дороги або нещадною боротьбою з контрабандою за допомогою грізних та непримиренних постів у фейсбуці! Вже другий день в центрі уваги ЗМІ мусується тема руйнування моста в Італії. А що ж з нашими, українськими мостами? Екс-заступник міністра інфраструктури В.Шульмейстер в телевізійному ефірі озвучив шокуючі цифри: в Україні 16000 мостів, з них 9000, або БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ перебуває в АВАРІЙНОМУ СТАНІ. ДЕВ'ЯТЬ ТИСЯЧ МОСТІВ вже завтра можуть ОБВАЛИТИСЯ!!!!! І ніяких державних інспекцій, ніяких комісій – чиновник Гройсман знай собі... відпочиває. Традиційним для українських чиновників є не створення комісії для завчасного виявлення аварійних об‘єктів та їх капітального ремонту, а створення комісії з розслідування причин КАТАСТРОФИ, яка ВЖЕ СТАЛАСЯ. А Гройсман – типовий український чиновник. Тому офіційні комісії традиційно будуть створюватися лише ПІСЛЯ ТОГО, як трагедія вже станеться. І тоді чиновник Гройсман демонстративно візьме їх роботу “під свій особистий контроль”. Проте така “робота” постфактум українського чиновника Гройсмана не врятує від загибелі чи каліцтва як тих з нас, під ким обвалиться такий “втомлений міст”, так і тих, хто опиниться під ним. ПРОВЕДЕМО СВОЮ, НЕЗАЛЕЖНУ ІНСПЕКЦІЮї “ВТОМЛЕНИХ МОСТІВ” ВЛАСНИМИ СИЛАМИ! ЗРОБІМО НАШІ МІСТА БЕЗПЕЧНИМИ! АВТОЄВРОСИЛА

Posted by Авто Евро Сила on Wednesday, 15 August 2018
Як повідомлялося, у вівторок, 14 серпня, у Генуї обрушився знаменитий міст "Польчевера Віадук", довжина якого становила 1100 м. За останніми даними, в результаті обвалення загинули 38 людей, у тому числі троє дітей.

Зазначимо, сьогодні кореспондент телеканалу "112 Україна" проінспектував стан мостів у Києві.