Скандально відомий прем'єр-міністр Микола Азаров, що втік до Росії від укранського правосуддя, видав чимало перлів солов'їною, чим змушував всю країну червоніти за главу уряду і в той же час плакати від сміху. Приносити сміх і радість людям Микола Янович вирішив і далі, так що недавно на екрані кремлівського каналу "Росія 1" він з'явився в якості "експерта". Вся справа в тому, що в сусідній країні зараз активно обговорюють зміни в українському правописі, запропоновані Міністерством освіти. Ведучі стверджують, що таким чином українці продовжують декомунізуватися і намагаються максимально відокремитися від усього російського.Як повідомляє портал Рoliteka, російський зомбоящик запевняє глядача, що новий правопис не такий вже і новий, а насправді його розробили ще в 1929 році. Пропагандисти тільки забувають додати, що цей самий правопис пізніше заборонили, а його творці потрапили під репресії. За деякий час українську мову насильно було наближено по лексиці до російської.

До слова, обговорення змін тривають: всі зацікавлені користувачі і знавці української мови можуть надсилати зауваження та пропозиції до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря комісії з питань правопису Лариси Шевченко: larisa_shevchenko@ukr.net.

В ефірі програми Азаров каже про те, що Україна намагається відокремитися від Росії в плані мови, хоча насправді вони дуже схожі. Всі ми пам'ятаємо, що Микола Янович користується своєю, особливою українською мовою, слова з якої нормальна людина не завжди може вимовити.

Популярні новини зараз

Погода на 28 лютого залишить згадку про зиму: бережіться штормових поривів і ожеледиці

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Азаров о кампании по замене иностранных слов украинскими анало...

Новости от Николая Яновича Азарова

Posted by Роисся24 on Monday, 3 October 2016

Нагадаємо, у Бельгії затримали партію кокаїну вагою у 2 тонни із логотипом прокремлівської політичної партії "Єдина Росія".

Як повідомляв Знай.ua, глава МЗС Австрії Карін Кнайсль, яка 18 серпня вийшла заміж за бізнесмена Вольфганга Мейлінгера, розповіла про те, що спонтанно запросила президента РФ Володимира Путіна на власне весілля

Також Знай.ua писав, у мережі активно обговорюють дивне фото Путіна.