У Харкові готуються до реєстрації рекорду "Найстаріший собака в Україні". Титул буде присвоєно мопсові на прізвисько Луша.

Про це повідомляє ТСН.

Песику вже виповнилося 18 років, хоча зазвичай мопси живуть 12-15 років. У перерахунку на людське життя вік Луші вимірювався б цифрою 126.

"Луша не просто заслужена пенсіонерка, а й рекордсменка серед собак-старожилів. Хоча вона завжди мала веселу та життєрадісну вдачу, проте останнім часом вдається взнаки старість. Тож тепер улюбленим заняттям для старенької Луші є просто полежати", - пояснила у Facebook керівник національного реєстру рекордів Лана Ветрова.

Інший рекорд днями було зафіксовано у Вінниці. Там під час фестивалю сала, хліба і ковбаси приготували величезний бутерброд з салом у формі карти області. На приготування рекордного бутерброда знадобилося близько 60 кг хліба, 25 кілограмів сала, п'ять банок хрону, а ще паприка і часник.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Варто відзначити, що раніше у селище Єрмоліно Істрінського району (Московська область, Росія) місцеві волонтери з благодійної організації "Лісовий притулок" врятували дивом вуличного пса.

Це сталося ще три дні тому, 13 травня. На прохання місцевих мешканців, котрі звернулися напередодні до адміністрації, волонтери відправилися на вилов бездомних собак. Тварин збиралися відправити до притулку на карантин. Там їх прищеплюють, стерилізують, ставлять спеціальний чіп, а потім випускають на свободу.

Волонтер Олег випадково помітив цуценя, яке застрягло у ямі. Почувши писк неподалік занедбаної школи, почав шукати, звідки доносяться ці звуки:

"Я знайшов яму, заповнену бітумом або мазутом. Щеня тонуло у ній: з ями стирчав тільки ніс і одна лапка", - згадував Олег.

У чоловіка чималий досвід, адже волонтерською діяльністю займається більше 5-ти років, тому вагатися ні хвилини не став, одразу кинувся на допомогу.

Цуценя витягли, але зробити це було дуже непросто: поруч слизько, надавати допомогу на місці складно. Восьмеро волонтерів відмили його, прихистили. Після сильної інтоксикації тварина намагається прийти до тями – наковтавшись бітуму, відчуває сильну слабкість. Йому роблять крапельниці і дають абсорбенти.

За словами Олега, стан цуценя поступово стабілізується: він їсть і навіть кусається. Волонтери назвали цуценя Горішком і сподіваються, що він буде міцним.

Норми вигулу та правила поведінки з собаками від кінологаНагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що США прихистять 200 патлатих безпритульних чорнобильців.