Ще не так давно обзавестися мобільним телефоном у шкільному віці була неабияка розкіш: наприкінці 90-х-початку 2000-х діти не могли похизуватися гаджетами. Зате знаходили інші розваги, і як на свій вік непогано і навіть щасливо жили.

Тепер же будь-яка малеча відрізнить стару модель смартфона від нової, попросить на день народження планшет, або ноутбук. Страждають не тільки батьки (доводиться викласти чималу суму за таку техніку), а їх нащадки.

Існує своєрідна інструкція по іграм, які допоможуть відволікти увагу дітей від того, що не завжди йде їм на користь.

Концентруємо увагу

Популярні новини зараз
Діставайте велосипеди: перевізники готуються підняти ціни на проїзд відразу на третину Боржникам за комуналку приготували болісне випробування: юрист розповів, до чого готуватися Подорожчання до 90%: споживачам анонсували "сюрпризи" рахунках за комуналку Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати
Показати ще

У наймолодшому віці можна влаштувати змагання: хто першим добіжить у машину, або нарахує десять однакових велосипедистів (кур'єрів) на вулиці. Якщо вам це здається нісенітницею, то повірте: діти на такі "провокації" реагують добре. Особливо, якщо ви дасте їм позивний, або вкажете відомі тільки вам таємні знаки – наприклад, позначки на будинку, надріз на дереві та інше.

Домалюй за мною

Зображувати маму, сонце і тварин – вже давно застаріле завдання. Спробуйте подолати батьківську втому і лінь і зробіть це разом. Тато чи мама може зробити звичайну закарлючку олівцем: "Вгадай, яка це пора року?", - питаєте ви, і дитина з радістю домалює вам все, що здатна уявити.

Хто швидше

Якщо батьки бізнесмени, або політики, то навряд чи вони часто бігають "на швидкість" із малечею. А дарма. Якщо тато прийме естафету, та ще й навмисне буде піддаватися, так щоб програти (але непомітно, тільки "конспірація"), то син залюбки перетне фінішну пряму разом із вами. Після пробіжки у парку чи на дачі обов'язково пригостіть чимось солоденьким – морозиво як нагорода за старанність цілком підійде.

Рухливі ігри на зупинках

Якщо ви їдете у машині, стоїте у черзі в магазині, або на зупинці чекаєте автобус, то жодна дитина не витримає спокійно й десяти хвилин. Хто з батьків не знає про ці "мам, коли ми вже поїдемо", "мам, а вже скоро?", "мам, я хочу цукерку, телефон, іграшку…" і т.д.

Щоб запобігти каверзним ситуаціям, дайте дитині витратити свою енергію в необхідне русло: нехай пограє з вами у квача, або чаклуна, який завмирає на місці, а потім повторює за вами всі фігури та рухи. Повірте, час спливе дуже швидко.

Як повідомляв портал "Знай.ua", педіатр розповів про шкоду засмаги для дітей.