Із "Всеукраїнського банку розвитку", який належав синові президента-втікача Віктора Януковича Олександру, було виведено близько 2 млрд грн після зняття арешту з рахунків у цьому банку.

"Решта коштів (600 млн грн) існують тільки на папері. Коли суди зняли арешти з рахунків компаній, кошти були переведені в інші банки", - передає "Економічна Правда".

Зараз на рахунках банку - 559 млн грн пов'язаних з Януковичем коштів. Ці гроші знаходяться в 9-й черзі акцептованих вимог кредиторів. Однак вони існують лише віртуально, оскільки активів банку не вистачить на задоволення вимог кредиторів 9-ї черги", - відзначається в матеріалі.

Нагадуємо, Печерський райсуд наклав арешт на рахунки сина Януковича в лютому 2017 року.

За версією слідства, в 2013-2014 роках посадові особи "Всеукраїнського банку розвитку" з метою отримання державних коштів незаконно кредитували "Донецьку залізницю", "Львівську залізницю", "Одеську залізницю", "Південно-Західну залізницю", " Південну залізницю" і "Придніпровську залізницю ".

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Загальна сума незаконних кредитів склала понад 2,5 млрд грн.

Як повідомляв раніше «Знай.uа», загибель молодшого сина Віктора Януковича досі викликає масу питань. З'ясувалося, що прізвища Янукович немає ні в одному протоколі російської поліції. Ім'я загиблого - Віктор Давидов, Давидов - прізвище бабусі по матері, і встановили це не по паспорту. Але є одна нестиковка. Давидов - уродженець Москви, а Янукович - Єнакієвого. Офіційна влада Росії так і не підтвердила загибель саме сина Януковича.