Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд планує введення забезпечення новонароджених спеціальним бебі-боксом із речами для перших тижнів життя дитини, а також введення "муніципальної няні" з 2019 року. Про це повідомляють ЗМІ.

За його словами, кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний із любов'ю, щоб на перших етапах життя у мами було все, щоб доглядати за дитиною.

"Це традиція, яку ми вводимо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч сімей отримають таку додаткову цільову підтримку", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу.

Раніше Гройсман говорив, що за рішенням уряду і за підтримки місцевих органів влади в Україні з січня 2019 року вводиться поняття найму "муніципальної няні", оплата послуг якої буде частково компенсована з бюджету.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

"Приймаємо рішення спільно з органами місцевого самоврядування, вводимо поняття "муніципальна няня" - з 1 січня. Коли наймаєте няню, держава буде компенсувати витрати щомісяця в зарплаті, щоб дитина була доглянута", - прокоментував Гройсман.

Прем'єр зазначив, що захист і підтримка дитинства повинні стати головним пріоритетом.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що уряд планує ще одне підвищення пенсій. Воно стосується українців, які мають великий стаж, але отримували мінімальну зарплату, тому зараз отримують маленьку пенсію.

"Із цих 3 млн громадян - 2,5 млн жінок, які мають повний страховий стаж, тобто 30 і більше років, - зазначив Рева. - Вони працювали в сільській місцевості, на фермах, у колгоспах. Вони отримували мізерну зарплату".

Для цього Мінсоцполітики розробляло зміни в законодавство. У міністерстві повідомляли, що пенсії підвищать тим українцям, які працювали в бюджетних установах (медичним працівникам і працівникам дошкільних навчальних закладів) і в колгоспах. Ці категорії українців отримали незначне підвищення пенсій у рамках "осучаснення" з жовтня 2017 року.

Крім того, у випадку, якщо у громадянина України накопичилися борги за житлово-комунальні послуги, то побудова захисту в суді буде ускладнена.

Дивіться сюжет про дітей

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", київських чинуш виселять із міста.