Керівництву силових структур і громадськості був представлений новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва. Машина під назвою "Варта-Новатор" сконструйована і побудована в ТОВ "Українська бронетехніка", пише Хроніка.інфо.

Машина розроблена з урахуванням всіх вимог до техніки спеціального призначення і побудована із застосуванням сучасних технологій. Шасі запозичили американське — від великого пікапа Ford F-550. Двигун — дизель 6.7 потужністю 400 к.с, КПП автоматична. Точно таке ж шасі використовує вже давно відомий КрАЗ "Спартан".

Броньовик розроблявся з урахуванням вимог Національної гвардії, яка входить структуру МВС. Цікаво, що компанія ТОВ "Українська бронетехніка" тісно пов'язана з ім'ям Сергія Пашинського — близького соратника керівника МВС Арсена Авакова.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", "Житомирський бронетанковий завод" (ЖБЗ) випустив оптимізований модуль "Дуплет", призначений для використання на БМП-2. Крім бойових машин піхоти, нову зброю можна використовувати для підвищення вогневої мощі танків Т-64.

Зброярі ЖБЗ оснастили "Дуплет" новим тепловізором і вдосконаленою системою вогню. Вона дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі. А також самостійно розраховувати балістику боєприпасів і вести влучний вогонь при будь-яких погодних умовах і вдень, і вночі.

Головне озброєння "Дуплету" складається з двох автоматичних 30-мм гармат. У них в парі максимальний темп стрільби досягає 1000 пострілів у хвилину або 16 снарядів в секунду.

Такий шквальний вогонь здатний гарантовано вивести з ладу укріплені точки, легку бронетехніку, живу силу і вертольоти.

Нагадаємо, українські екіпажі Мі-24 провели навчання недалеко від лінії розмежування на Донбасі. Про це повідомляє штаб ОНС в Facebook.

"Поблизу лінії розмежування проведено практичне авіанаведення українських екіпажів Мі-24 з умовним цілям супротивника", - йдеться в повідомленні.

В рамках проведення операції Об'єднаних сил вперше проведено навчання передових авіаційних навідників з наведення екіпажів Мі-24 по наземним цілям.