Українські активісти вирішили пожартувати над донецькими терористами, запустивши в небо величезний прапор України на повітряних кулях з боку Світлодарська в сторону окупованої Горлівки.

Відомо, що українські волонтери запустили його спільно з військовослужбовцями. Відео процесу опублікував один з українських телеканалів.

Свідченням того, що прапор замайорів над окупованою Донецькою областю, стали постріли бойовиків. Отже, місцеві жителі таки побачили державний прапор України.

"Люди стояли і плакали, коли побачили прапор. Вони плакали на тій стороні, тому що вірять, що ми повернемося і допоможемо. Мені друзі дзвонять та просять прискорити звільнення", - розповів військовослужбовець ЗСУ з позивним "Дід".

Також військові передали на окуповану частину області повітряну бандероль з жовто-блакитними стрічками та листівками. На них написано: "Не бійтеся - ви вже вільні".

Популярні новини зараз

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Українцям розповіли, коли можна буде піти в кіно і повечеряти в ресторані

Дружина Дзідзьо втиснула апетитні форми у жовтий купальник на березі океану: а чоловік де?

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Показати ще

Нагадаємо, раніше сигнал з України змусив злякатися "поліцію" Криму. У центрі Севастополя був помічений літальний апарат у прапорі України. Через цей інцидент було вирішено оточити центр міста. Центр окупованого Севастополя оточили після того, як в його районі впав безпілотний літальний апарат, який був обклеєний прапорами України. Крім того, по всій довжині повторювалася одна і та ж фраза: "Ми близько!".

Безпілотник був виявлений в п'ятницю, 13 квітня. Він не на жарт налякав "поліцію" Севастополя. Правоохоронці боялися торкатися до нього і забороняли перехожим наближатися до тієї зони, де впав апарат. Після перевірки безпілотника піротехніками, які визначили, що він не вибухонебезпечний, його відвезли, а оточення у центрі міста, нарешті, було знято. Ніяких офіційних коментарів з цього приводу дано не було.

Як повідомляв портал "Знай.uа" російські "казаки" вирішили забрати у Трампа почесне звання, яке самі йому дали, а на додачу публічно спалити опудало американського президента. Те, що коїться в хворих головах росіян, часом не піддається ніякому логічному поясненню та розумінню.

Так, "казаки" петербурзької спільноти "Ірбіс" вирішили позбавити президента США Дональда Трампа звання почесного козака, оскільки, за їх словами, вони помилились, коли присвоїли його Трампу. Про це пишуть російські ЗМІ. Причиною такого рішення "козаки" називають загострення відносин між Росією та Америкою.