Телеканал "Інтер" вже не вперше потрапляє у гучні скандали. Нещодавно обурення глядачів викликала не стільки політика цього ресурсу, скільки окрема програма на дуже гостру соціальну тему. І справа вийшла практично на міжнародний рівень.

Зокрема, низка британських таблоїдів засудили канал за випуск сюжету програми "Стосується кожного" про 12-річну породіллю, назвавши ці кадри "найгіршим у світі шоу та телевізійним соромом".

Йшлося про ДНК-тест у прямому ефірі, за допомогою якого намагалися встановити особу біологічного батька дитини – припускали, що це міг бути або вітчим, або рідний брат.

Як запевняє журналіст Вілл Стюарт, подібний вчинок став справжнім випробуванням для дівчини-підлітка зі слабкою психікою. Для її віку дуже складно переживати запрошення до студії, зізнаватися перед камерами у тому, що хочеться всіма силами приховати.

Популярні новини зараз

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Показати ще

"Шоу, яке безсоромно виставило дівчинку на широкий загал в ефірі, викликало дві перевірки місцевих медійних регуляторів. Десятки глядачів звинуватили шоу в образі та порушенні прав на приватність бідної дитини",- підкреслив кореспондент.

Зайнялася цим питанням і Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення – призначена перевірка за фактом звернень глядачів та активістів.

Втім, сюжет про ймовірний інцест досі хвилює публіку: навіть британці почали заявляти, що знущання над неповнолітньою заради рейтингів – аморальна справа.

Що світить телеканалу за випуск програми невідомо. Але буквально на наступний день після гучного скандалу ролик зник з мережі.

Дивіться: сюжет про 12-річну породіллю

Як повідомляв портал "Знай.ua", Нацрада візьметься за одіозний телеканал.