НАЗК внесло приписи керівникам Держрезерву та Держкіно про порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"НАЗК на своєму засіданні прийняло рішення про внесення приписів голові Державного агентства України з питань кіно Пилипу Іллєнку стосовно посадової особи Держкіно Мар’яна Луканя та голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку", - йдеться у повідомленні.

Так, голова Держрезерву не надав запитувану Нацагентством інформацію та копії документів. Відповідний запит було надіслано у зв’язку з отриманням Національним агентством інформації про можливі порушення Мосійчуком вимог статті 28 Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

"Йдеться про прийняття керівником органу рішення про переведення зарплатних проектів працівників апарату Держрезерву на обслуговування іншого банку, у системі якого він раніше працював", - зазначили у НАЗК.

Згідно з приписом, Національне агентство вимагає надати копії документів, які стали підставою для прийняття головою Держрезерву відповідного рішення.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Крім того, Національне агентство встановило, що начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно Мар’ян Лукань передав в управління належні йому корпоративні права на користь своєї дружини, чим порушив вимоги частини першої статті 36 закону щодо заборони передачі в управління корпоративних прав на користь членів своєї сім’ї, зауважили у НАЗК.

Також Лукань письмово не повідомив Нацагентство про передачу корпоративних прав та, відповідно, не надав нотаріально засвідчену копію укладеного договору.

"Національне агентство вимагає провести службове розслідування, вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", - заявили у НАЗК.

У Нацагентстві додали, що такі приписи є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Варто відзначити, що минулого року Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи 15 чиновникам про порушення вимог закону щодо етичної поведінки, конфлікту інтересів та інших порушень.

Як повідомляє прес-служба відомства, серед порушників перший віце-прем'єр Степан Кубів, міністр юстиції Павло Петренко, міністр інфраструктури Володимир Омелян, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, міністр культури Євген Нищук, в.о голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан.

Крім того, в компанії порушників виявилися голова Нацполіціі Сергій Князєв, голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна, голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев, голова Госпродпотребслужби Володимир Лапа, голова Держслужби експортного контролю Ігор Савуля.

У "чорному списку" ще з'явилися глава Держагентства автомобільних доріг Славомир Новак, міський голова Сум Олександр Лисенко, голова Коротчанского селищної ради Харківської області Юрій Олійник, голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк і голова Тернівської райради Кривого Рогу Віталій Солода.

Засуджена за корупцію Шкребко прийшла працювати в НАЗК без спецперевірки

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у поліції розсекретили зарплатню Князєва.