Українські політики та чиновники після подання електронних декларацій вкотре вразили своїми прибутками. Та найбільша увага як зазвичай прикута до кількох осіб із провладного кола.

Наприклад, президент Петро Порошенко заробляє не менше 16 мільйонів гривень, а видатки складають до 21 мільйона. Володіє глава держави низкою старовинних картин, дорогоцінними годинниками, землею та розкішними меблями. Зарплата складає до 330 тисяч гривень на рік.

Більшу частину, як вказано в документі, віддав на благодійність. Інше – це відсотки за банківськими рахунками. На освіту дітей Порошенко витратив 4 мільйони гривень, решту 800 тисяч – на оплату комунальних послуг та оренду нерухомості. Загалом на проживання було витрачено 5,5 млн гривень, що значно перевищує поріг у 15% сукупного доходу родини, тож президент теоретично навіть може претендувати на субсидію. Вказаний і відпочинок на Мальдівах вартістю в 2,7 мільйона гривень.

Дивіться: Таємна відпустка президента Порошенка на Мальдівах

Популярні новини зараз

Крутоголов з Дизель шоу показав різницю між Instagram і реальністю: "Навіщо це їм"

Мама у 60: як живе донька пенсіонерки, яка вразила світ пізніми пологами

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Задекларував близько 1,3 мільйона керівник ГПУ Юрій Луценко.

Користується він службовим авто, власного житла нібито немає, а на рахунках тримає трохи більше мільйона гривень, 3 тисячі євро та 11 тисяч доларів.

Не відстає і родина прем’єра Гройсмана: він заробив 17 мільйонів гривень, більшу частину направив на землю, здавав в оренду майно.

До 10 тисяч гривень задекларував в якості допомоги при народженні дитини, хоча дитина народилася в серпні 2011-го року. Забув хіба що вказати "Мерседес", що придбали дружині за 2 мільйони гривень

В декларацій спікера ВР Андрій Парубія - всього 288 тисяч гривень зарплати, три подарунки по 150 тисяч гривень і придбана у Львові квартира (740 тисяч гривень).

За даними антикорупціонерів, у 2018-му декларантів значно менше, ніж минулого року, а загалом звіти про доходи і видатки подали 813 тисяч чиновників. Перевірки ж правдивості викладених даних розпочнуть після 10 квітня – поки що в ручному режимі.

Дивіться: Е-декларації. Найбагатші політики України

Як повідомляв портал "Знай.ua", Парубій скликав термінову нараду щодо скасування електронних декларацій.