В Україні щорічно підвищується кількість пропозицій підробітку, починаючи приблизно з середини квітня: до курортного сезону відновлюють роботу безліч розважальних комплексів, ресторанів і готелів, де терміново потрібні робочі руки й голови. Щоправда, більшість вакансій тимчасові, тому відмінно підійдуть студентам, які голови попрацювати в період літніх канікул.

Про це пише Politeka з посиланням на найбільший сайт з пошуку роботи.

Так, наприклад, покоївкам пропонують від 3 до 5 тисяч гривень на місяць, офіціантові - до 2,5 з проживанням і харчуванням, вантажникові, здатному "підняти мішок цементу", - від 4 тисяч. Розклеювальнику оголошень пропонують в середньому 800 гривень на тиждень, прибиральникові на базі відпочинку - мінімалку: 3200 грн.

Також звичайні мешканці курортних міст шукають собі помічників на городі і в саду: кандидату без шкідливих звичок готові платити 4 тисячі з проживанням та харчування, без - до 6 000.

Величезна кількість пропозицій є і для тих, хто хоче працювати прямо біля моря: за один день розливу квасу платять 200 грн, продавцям морозива - до 8 тисяч на місяць. Продавцям кукурудзи і пахлави можна розраховувати на зарплату від 7 до 12 тисяч: переважно кандидати потрібні на пляжах Одеси та Коблево. До речі, це зарплати з урахуванням проживання. Непогано заробляють бічбої: за прибирання пляжів, лежаків і видачу рушників роботодавці готові запропонувати в середньому 6 тисяч.

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Добре можна заробити і на посаді керівника лунапарку (до 10 тисяч гривень) або вожатим у літньому таборі (від 4-5 тисяч). Аніматорам платять до 15-17 тисяч гривень, правда, це вже за межею фантастики або за українським кордоном: такі суми готові платити на курортах Туреччини.

Але є пропозиція і для тих, кого цікавить більш серйозна робота: наприклад, влітку дуже шукають талановитих студентів-художників, які вміють створювати комікси: за 60 сторінок "під ключ" автор може розраховувати на 3000 доларів.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про п'ять професій, за які роботодавці готові платити більше за все.