День альпінізму щорічно відзначається 8 серпня. Це свято зовсім молоде, і з'явивилося тільки на початку 2000-х. до Речі, а така дата святкування була обрана завдяки двом швейцарцям, які першими зуміли підкорити вершину Монблан. Звали їх Жак Бальма і Мішель-Габріель Паккард. І в честь Дня альпініста ми вирішили написати вам про найкращі скелі України для альпіністів.

День альпініста 2017: найвищі скелі України

Над Південним Бугом знаходяться дуже красиві прямовисні скелі. Тільки уявіть собі, наскільки чудово це буде виглядати: ріка, що йде за горизонт, і скелі, які оточують її. Тягнеться така місцевість майже 30 кілометрів. І сюди їдуть не тільки любителі гарної природи, але і альпіністи. Адже це прекрасне місце для того, щоб підкорити гору. Є кілька маршрутів, як для досвідчених скелелазів, так і для новачків.

Скелі Довбуша
Це дуже відоме місце серед альпіністів. Щорічно вони сюди з'їжджаються з усієї України. І не просто так, адже скелі Довубуша – це пам'ятник природи та історії України. Та й скелелазних маршрутів тут не мало, і змагань проводять дуже багато. Але варто врахувати те, що не одна людина загинула, підкоряючи ці скелі. Тому потрібно потурбуватися про вашу безпеку.

Скеля Білий Камінь
Поки що ми розповідали тільки про комплекси скель, і в нашому списку це буде перша єдина скеля. Вона майже 30 метрів заввишки, але, незважаючи на це, вона досить складна для альпіністів. Тим не менш, їх тут завжди дуже багато. Маршрутів відразу кілька: для професіоналів і новачків.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

Кам'янець-Подільський
Ціле місто лежить на скелях, і щороку сюди приїжджають не тільки любителі історичних пам'яток, але і альпіністи. Особливо вони люблять каньйони річки Смотрич, де постійно влаштовуються різні змагання. І до речі, це чи не єдине місце, куди альпіністи приїжджають заради льодолазіння, тому що взимку, частина каньйону покривається льодом. Це прекрасне місце для професіоналів, які хочуть спробувати щось нове.

Нагадаємо, що день альпініста відзначається 8 серпня.