Це свято з'явилося в Україні ще в 2000 році. День військ зв'язку України було створене завдяки Укау Президента № 154/2000 від 1 лютого 2000 року. І з того моменту 8 серпня – це головне свято для всіх зв'язківців нашої країни. Варто врахувати, що військовий зв'язок – це головна складова всіх військових дій, адже без нього управління і координація військ просто неможливі.

День військ зв'язку України 2017: історія свята

Передумовою для створення такого свята стало те, що на базі Костянтинівського юнкерського військового училища в Києві почали підготовку військових зв'язківців. Це сталося ще у далекому 1920 році, і саме 8 серпня, тому обрана така дата святкування.
Історія військового зв'язку України випливає з радянської армії. Після розпаду СРСР, в Україні залишилася досить непогана база для підготовки військових, в тому числі і зв'язкових. Крім цього, було достатньо багато досвідчених людей, які могли викладати молодим. З часом розрізнені системи України об'єднали в одну, більш зручну і доцільну, вона може забезпечити надійну координацію військ в будь-якій обстановці.
Якщо в часи Другої світової війни, кожен десятий був зв'язківцем, то зараз справи йдуть приблизно так само. Всього 12 відсотків військових України це зв'язківці. Досить велика частина, і саме тому таке свято, як День військ зв'язку України, дуже важливе, особливо якщо врахувати, що без зв'язківців, армія не зможе повноцінно діяти.

День військ зв'язку України 2017: традиції

День військ зв'язку України з'явилося ще в 2000 році, з того часу це свято досить широко святкується по всій території України. Політики виголошуюсь святкові промови, Президент України вітає винуватців торжества, проходять різні заходи, іноді паради. Все це дуже важливо в наш час, адже внесок зв'язківців у військову справу дуже великий і оцінити його по достоїнству можна тільки завдяки такому святу, як День військ зв'язку України. Нагадаємо, що святкується він 8 серпня.

Популярні новини зараз
В українців залишилося кілька годин: дзеркальна дата 24.04.2024 допоможе вам виконати бажане, правила Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще