Дешевше тільки самокат: в Україні з'явився перший бюджетний електрокар

поділитись
На одному заряді батареї Rover Quick може проїхати близько 120 кілометрів

В Україні з’явився перший по-справжньому бюджетний електромобіль. У червні 2018 року на вітчизняному ринку стартують продажі Rover Quick, за який будуть просити за все 150 тис гривень.

Багато в чому новинка нагадує Renault Twizy. Тут також всього два місця, які розташовані один за одним, – повідомляє Сardiagram.

На одному заряді батареї Rover Quick може проїхати близько 120 кілометрів, що за сучасними мірками досить скромно, в чому можна переконатися, подивившись топ-10 електромобілів за запасом ходу.

Батареї можна буде зарядити від побутової розетки за шість годин.

Максимальна швидкість електрокара – 45 км/год, що не дивно, враховуючи потужність його електричного мотора – близько 5.4 кінських сил. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua", розвиток технологій невпинно рухається вперед. І кількість електрокарів на дорогах столиці в найближчому майбутньому може істотно збільшитися. В кінці березня мер Києва оголосив про створення точок прокату електрокарів.

Мерія столиці оголосила інвестиційний конкурс для реалізації проекту по створенню 15 точок прокату електрокарів. Відповідну заяву зробив Віталій Кличко 26 березня. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У Києві можна буде орендувати електромобіль. І відповідати за це буде комунальне підприємство "Київтранспарксервіс". Замовником робіт є "Київське інвестиційне агентство. Незабаром повинні бути розроблені і погоджені орієнтовні техніко-економічні показники.

Нагадаємо, переговори із японським Nissan Motor Co. Щодо остаточного злиття та утворення нової автомобільної компанії днями розпочала французька автобудівна компанія Renault SA.

За даними джерел, котрі беруть участь у процесі, угода повинна закріпити існуючий союз на ринку і створити єдину корпорацію.

Відмітимо, електромобілі можуть стати дешевше автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння до 2025 року. Pниження вартості електромобілів відбудеться у зв'язку з падінням цін на акумулятори. Падіння цін буде відбуватися навіть незважаючи на зростання попиту на літій - матеріал, необхідний для виробництва літій-іонних батарей. 

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
електрокар, Rover Quick, машина
Фахівці вкотре закликають не торкатися до цих продуктів в літній період
0
0
14:04 17.08.2018
Мінськими угодами, танки від лінії розмежування повинні бути відведені
0
0
13:51 17.08.2018
Після років анексії Криму та вторгнення на Донбас, видавці не зробили жодних правильних висновків
0
0
13:38 17.08.2018
Открытие современного завода ABM Technology в Днепре стало возможно благодаря отечественному инвестору, предпринимателю Вадиму Ермолаеву
0
0
13:31 17.08.2018
Ніхто до початку лікування не перевіряв на відповідність ні обладнання, ні медикаменти
0
0
12:45 17.08.2018