Між Чернівцями і румунським містом Сучава почнуть курсувати два нових потяги. За даними Міністерства інфраструктури України, маршрут почне діяти з 1 січня.

Крім того, Україна і Румунія домовилися про організацію контрейлерних перевезень типу RO-LA.

Разом з цим збільшиться і кількість автомобільних перевезень. Квоти дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень на 2018-2019 роки виростуть на 4500 транзитних і 1000 двосторонніх дозволів.

Перед цим "Укрзалізниця" запустила в Польщу новий поїзд, який почав курсувати в місто Хелм. Щодня два потяги їздитимуть за маршрутом Здолбунів-Ковель-Хелм і Ковель-Хелм.

Популярні новини зараз

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Українцям також стане простіше потрапити до Європи. До кінця 2017 го "Укрзалізниця" запустить два нових потяги в Відень і Будапешт, а з Одеси в Кишинів почне курсувати оновлений поїзд. Про це розповів в.о. голови правління Євген Кравцов.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що "Укрзалізниця" оголосила про підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Воно пройде в два етапи. Перший відбудеться вже 30 травня – ціни на квитки зростуть на 12% з 00:00 30 травня, а другим етапом також на 12% з 1 жовтня 2018 року. Тобто загальна індексація складе 25%. Про це повідомила прес-служба ПАТ у четвер, 17 травня.

В "Укрзалізниці" стверджують, що минулої індексацію на пасажирські перевезення вони проводили ще в жовтні 2014 року, тоді як за цей час зростання індексу споживчих цін склало 192,2%.

"Таким чином, тільки в 2017 році "Укрзалізниця" отримала від перевезень пасажирів у дальньому сполученні 3,6 млрд грн збитку. Але навіть в таких умовах за останні чотири роки компанія майже вдвічі збільшила фонд заробітної плати залізничників і розширила соціальні гарантії для працівників", - наголошується в заяві.

Відомство зазначає, що фактичне підвищення рівня заробітних плат у галузі з 2016 року зросла на понад 70%. При цьому окремі категорії працівників стали отримувати заробітну плату на 90% вище.

"Зменшення збитків від пасажирських перевезень створить передумови для розгляду можливості подальшого зростання заробітної плати залізничників", - стверджують в "Укрзалізниці".

У прес-службі зазначили, що при купівлі квитків до 29 травня включно на більш пізні дати доплата не передбачена. Підвищення цін планувалося зробити ще на початку квітня, але тоді воно було відкладено через те, що наказ Міністерства інфраструктури узгоджувався причетними відомствами.