Відомий юрист Михайло Шнайдер опублікував на своїй сторінці в Facebook відео, яке наочно показує всю убогість та надзвичайно поганий матеріальний стан українсько народу.

Він відразу ж зазначив, що опубліковане відео повинен побачити кожен український чиновник та урядовець. Адже з високих владних кабінетів не все можливо і видно.

"Це Відео потрібно показувати перед кожним засіданням Верховної Ради. Перед кожним засіданням Кабміну. Це відео повинен побачити Кожен Український чиновник. Починаючи від Міністра закінчуючи Президентом.
Обов'язково додивіться до Кінця", - зазначив Шнайдер.

Это Видео нужно Показывать перед каждым заседанием Верховной Рады. Перед каждым заседанием Кабмина. Это Видео должен увидеть Каждый Украинский чиновник. Начиная от Министра заканчивая Президентом. Обязательно досмотрите до Конца...

Posted by Mihail Shnayder on Saturday, 9 June 2018
Разом з тим варто додати, що раніше Михайло Шнайдер опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію, яка наочно показує убогість українсько народу: черга пенсіонерів в кіоск, в якому хліб продають на кілька копійок дешевше.

"Це черга не за пенсією. Не в поліклініку. І навіть не за безкоштовними пайками. Це черга за хлібом. Щоранку я спостерігаю, як тридцять літніх людей стоять у величезній черзі в кіоск "Київхліб" поруч з моїм домом", - пише Шнайдер.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Він повідомив, що пенсіонери стоять у черзі "в спеку, дощ, сніг". За його словами, рівень життя пенсіонерів настільки низький, що вони готові стояти в будь-яку погоду для того, "щоб вижити".

"Стоять в будь-яку погоду. У спеку, холод, дощ і сніг. Стоять з погаслими очима. Згорбившись від холоду або спеки. Стоять для того, щоб заощадити кілька гривень на буханці хліба. Для того, щоб вижити. Так виглядають злидні", - пише він.Також юрист підняв питання про те, що в таких чергах ми ніколи не побачимо "представників політичної "еліти" України".

"Як би я хотів побачити в цій черзі Порошенко, Гройсмана, Реву і інших представників політичної "еліти" України. Як би я хотів, щоб представники нашої влади відчули те, що відчувають ці старі. Відчули себе приниженими і нікому не потрібними. Але на превеликий жаль, вони ніколи не зрозуміють біль простих людей. В їх благополучному світі все прекрасно і чудово. Адже з вікон мерседесів, такі черги не видно", - закінчив Шнайдер.

Разом з тим варто відзначити, що з 1 липня Пенсійний фонд планує провести два перерахунку пенсій для українців.

За підсумками, перерахунок виплат буде проведено, оскільки змінюються соціальні стандарти, йдеться на сайті відомства.

"Зміниться мінімальна пенсія. Також зміниться і максимальна пенсія, яка визначається на рівні 10 прожиткових мінімумів, і пенсія донорам", – заявила директор департаменту пенсійного забезпечення Олена Охріменко.

Липневе підвищення пенсій вплине на українців, розмір пенсій яких становить від 1373 до 1434 гривень. Збільшення для них становитиме від 1 до 61 гривні.

Наступний перерахунок виплат буде проведено у грудні. Зокрема, в кінці поточного року мінімальна пенсія збільшиться до 1497 гривень.

Для тих, хто вийде на пенсію після 1 січня 2018 року, пенсія буде нижче

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як накопичити на безбідну старість.