Ціни на житло в Україні прямо залежать від регіону продажу. На вторинному ринку продажу нерухомості найдорожчі квартири в Києві і Одесі, тоді як найдешевше купувати його в Чернігові і Хмельницькому.

Примітно, що мінімальна вартість квартир в регіоні все ж зафіксована на околиці обласних центрів незалежно від регіону. Про це повідомляє портал про нерухомості Domik.ua.

За 1 квартал 2018 року українські нотаріуси здійснили 138 289 угод з нерухомим майном. Так, в залежності від регіону), ціна на однокімнатні квартири становила від $11 000 до $33 000. Найдорожчі квартири представлені в Києві, Одесі та Харкові, а бюджетні варіанти – в Луцьку, Хмельницькому та Чернігові.

У травні 2018 року двокімнатні квартири на вторинному ринку нерухомості України продавалися в Хмельницькому та Чернігові в середньому по $13 000, в Києві за $40 000 і $36 000 в Одесі.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Трикімнатні ж у травні мали вартість від $21 000 в Сумах і околицях до $85 000 в Києві. Само собою, для покупців велику роль при виборі майбутнього будинку грає роль не тільки ціна, але і район розташування, інфраструктура, комфортність транспортної розв'язки.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Україні стає важче зняти в оренду нерухомість. Як ріелтори кидають клієнтів?

В першу чергу документи створюються для безпеки громадян, а не для ускладнення життя. Відомо, що обом сторонам орендної угоди підписаний акт виконаних робіт гарантує дотримання обов'язків і прав.

Тобто якщо щось піде не так, при наявності документа, можна буде виграти суд і відновити справедливість. Проте в Україні досі не прийнято виконувати закони повною мірою — навіть половина ріелторів не підписує акти виконаних робіт, надаючи допомогу в пошуку житла для оренди. Від цього страждають і їхні клієнти, і держава, яка не отримує податків від таких угод.