Бійці загону Українська добровольча армія, які воюють проти російсько-терористичних військ в західному передмісті Донецька, розповіли, як використовують безпілотники для вогневого ураження противника на укріплених позиціях. Відповідне відео опублікував у себе в Facebook лідер УДА Дмитро Ярош. «Ударні безпілотники Української добровольчої армії завдають ударів по окупаційних російсько-терористичних формуваннях», - підписав він його.

Ударні безпілотники Української Добровольчоі Армії наносять удари по окупаційних російсько-терористичних формуваннях... Смерть російським окупантам! Слава Україні! Далі буде...

Posted by Дмитро Ярош on Thursday, 26 April 2018
Раніше "Знай.uа" повідомляв про те, що відомий російський актор Анатолій Пашинін, який ще влітку минулого року вступив до лав «Української добровольчої армії» продовжує службу в АТО. Російський письменник і бойовик «ДНР» Захар Прилепін неодноразово поширював фейковую інформацію про те, що Анатолій Пашинін загинув в зоні проведення антитерористичної операції. У відповідь актор опублікував кілька фотографій про те, як проходить його служба на сході України. Один зі знімків він підписав так: "Це не зйомки «Грозових воріт». Анатолій Пашинін захищає Україну".