На сьогоднішній день переселенці з окупованих районів Донбасу чомусь вважаються "другосортними" особами.

Про це повідомив народний депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов.

"На сьогодні переселенці чомусь вважаються другорядними особами. Я – таке обличчя, наприклад. Наприклад, голосувати я не можу, тільки обиратися. І скільки соціальної допомоги пропонують таким українцям? 400 гривень людині, яка працює, і 800 – який не працює", — зазначив парламентарій.

Більш того, Шахов розповів, що від кількості порушень, які вчиняються щодо переселенців, у нього "червоніє телефон".

Популярні новини зараз
Номер буде заблоковано: абоненти Lifecell можуть втратити найдорожче Якщо не встигли здати в банк – радійте: монети номіналом 5 копійок можна дорого продати Зібрав долари на "чорний день" - отримай штраф: в Україні змінилися правила зберігання валюти Вам знадобиться магніт: перевірте монети в гаманці – деякі можуть принести 35 000 гривень
Показати ще

"Я спілкуюся з переселенцями кожен день. Вони стоять у приймальні постійно. У мене телефон червоніє від кількості порушень, які сьогодні відбуваються. Наприклад, приходять у квартиру, в якій вони прописалися, і перевіряють, як вони живуть. Так давайте ще електронний браслет їм одягнемо. Але вони ж не злочинці", — підкреслив нардеп.

Нагадаємо, влада за рахунок переселенців хоче закрити багатомільярдну дірку в бюджеті. Про це заявив народний депутат, член групи "Воля народу" Сергій Шахов.

"За рахунок 6,5 мільйонів переселенців з Криму і Донбасу хочуть закрити діру в 200 мільярдів гривень, які вкрали у держави. Чому правоохоронні органи не звернулися до ГПУ, СБУ, НАБУ, щоб з'ясувати, хто вкрав ці гроші. І варто шукати не тільки за кордоном, але і в нашій країні", — зазначив політик.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"в Україні потрібно створити спеціалізовану "карту переселенців", щоб захистити українців, які змушені були виїхати з Донбасу.

З відповідною ініціативою виступив нещодавно депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов під час розгляду проекту постанови №2535а на пленарному засіданні Верховної Ради.

Слід зазначити, що найбільш "популярним" місцем для реєстрації переселенців з Донбасу є підконтрольні Україні частині Донецької та Луганської областей. Після них, найбільше внутрішньо переміщених осіб прийняла Харківська область. Крім того, значна кількість переселенців з Донбасу, і з Криму взяли Київ і Київську область.