Підлеглі Кернеса побили 72-річного пенсіонера, відправивши його на лікарняне ліжко.

У Харкові радник Кернеса разом з дружиною - начальником Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради - зламали щелепу і ребра 72 річному пенсіонеру, який працює охоронцем житлового комплексу.

Про це повідомив блогер Михайло Шнайдер.

Як зазначає блогер, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради Вікторія Грецька-Миргородська, яка є колишньою дружиною Антона Геращенка, вдарила 72-річного охоронця житлового комплексу Григорія Тищенко в обличчя за справедливе зауваження чиновниці. Удар був на скільки сильним, що в результаті у пенсіонера погнувся зубний протез.

Пізніше жінка покликала свого чоловіка - радника Кернеса Станіслава Миргородського, який продовжив знущатись над літнім чоловіком, побивши його так, що пенсіонер потрапив до лікарні зі зламаними ребрами та щелепою.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"Це вже не просто дно. Це справжнє днище. Хлопці відчули свою повну безкарність. Вони можуть побити, принизити, образити. А найстрашніше в тому, що їм за це нічого не буде. Адже вони влада. Вони еліта ...", - зазначив блогер.

Нагадаємо, раніше Михайло Шнайдер писав про те, що пафосна заява Гройсмана про підвищення пенсій на 61 гривню виглядає як насмішка над літніми людьми.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Володимир Гройсман виставляє збільшення виплат пенсіонерам на 2 долари як величезне досягнення влади.

Про це написав блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook. За слловами блогера, прем'єр просто цинічно плює українцям в обличчя, гордо заявляючи про підняття пенсій.

Він зазначив, що така заява вже навіть сміху не викликає, а цинізм, з яким зубожіння українців підноситься, як досягнення, просто не вкладається в голові.