Помічника мера Харкова, директора Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міськради Юрія Сидоренка, нещодавно розлютили цілком логічні питання.

У нього поцікавилися, як сталося так, що він фігурує у сумнівній оборудці із нерухомістю, на що той прямим текстом послав на три всім відомі літери журналіста.

Махінації правої руки Кернеса

Почалося все зі звітності Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради. На початку минулого місяця через цю структуру продали нерухомості на загальну вартість 9,52 мільйони гривень – приватизовано всього 18 об'єктів (площа 3042,8 кв.м.).

За середніми розцінками вартість 1 кв.м. комунальної нерухомості в червні склала 3 130 грн (118,5 дол. за 1 кв.м, що вже само собою дуже дешево, тим більше для комерційної нерухомості).

Але привернуло увагу тільки одне приміщення, у самісінькому центрі Харкова, розташоване за будівлею Держпрому, по проспекту Незалежності, 1. Його міськрада реалізувала фактично задарма – за 250,54 тис. грн.

Популярні новини зараз
Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Новий власник заплатив 2425,3 грн за 1 кв.м. (майже 92 дол. за 1 кв.м). Для порівняння: зараз продається приміщення по проспекту Незалежності, 5 площею 160 кв. м. за 60 тис. дол. (9,8-10 тис. грн за 1 кв. м).

Родинний бізнес?

Покупцем за документами виявилася Москвіна Інна Володимирівна – відома журналістка, колишня співробітниця "1+1" та "Перший національний", а також – цивільна дружина того самого Юрія Сидоренка. Хоча чиновник відомості про неї у декларацію свідомо не вносить.

Москвіна мешкає у квартирі багатоповерхівки по проспекту Науки, 12 в Харкові, там де і її цивільний чоловік. Взимку вона взяла в оренду ще два приміщення – цокольний поверх будівлі по пров. Зерновому, 5, літ. "А-5" (площа 126 кв.м, термін оренди – 2 роки та 11 місяців) і будівлю по вулиці Іванівській, 20, літ "А-1" (площа 96,1 кв.м, термін оренди – 2 роки та 11 місяців).

Тому не можна виключати, що в перспективі ці комунальні приміщення, які належать харків'янам, також будуть викуплені Москвіною за заниженою вартістю.

Ймовірно, саме тому питання Сидоренку здалися "незручними", і він вилаяв журналіста, як можете почути на аудіо:

Дивіться: Юрій Сидоренко послав "на три літери" журналіста

Як повідомляв портал "Знай.ua", син Порошенка проголосував за "диктаторський закон" Пашинського, котрий вважають відкритим тиском на свободу слова в Україні.