У п'ятницю, 20 липня на сайті Всесвітньої торгової організації (СОТ) опублікували звіт групи експертів в рамках процедури врегулювання суперечок по справі Російської Федерації проти України DS493 "Україна – антидемпінгові заходи щодо нітрату амонію". Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Група експертів не оскаржила позицію України в частині необхідності дотримання ринкового принципу формування вартості експортного товару і відхилила низку процесуальних вимог Росії. Питання прокоментувала торговий представник України і заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

"Це важливе рішення, тому що їм визнано право на проведення коригування при підрахунку нормальної вартості товару в разі доведення її "неринковий" характер. Така практика дозволяє створювати умови для функціонування конкурентного ринку з рівними умовами для всіх учасників", - повідомляє Микольська.

Популярні новини зараз
"Тисячу Зеленського" дозволили отримати ще одним способом: як скористатися можливістю Важливі зміни у субсидіях на 2025 рік Влаштуватися на роботу після повістки від ТЦК: що треба знати Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

Нагадаємо, депутати заборонили ввозити з Росії ці товари. Український уряд продовжив заборону на ввезення російських товарів до 31 грудня 2018 року.

Як повідомляв Знай.иа, Україна заборонила найнебезпечніше речовина з Росії. Кабінет міністрів заборонив ввезення в Україну азбестоцементних гофрованих листів (шиферу) з Російської Федерації.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 23 травня, свідчить сайт Кабміну.

У список російських товарів, які заборонені до ввезення в Україну, також внесли суміші нітрату амонію і карбонату кальцію або інші неорганічні речовини, які не є добривами, з місткістю азоту не більш як 28%.

Також Знай.иа писав, пріоритет газового вугілля змусить енергокомпанії прискорити переклад блоків ТЕС з імпортного вугілля на українську.