Прогнози щодо швидкого зростання української економіки, попри всі сподівання експертів, виявилися передчасними. Так званий "фінансовий шторм" у 2014-2015 роках не просто не закінчився, а перейшов у нову стадію.

Зокрема, мова йде про ресурси Міжнародного валютного фонду, за які Україна сповна повинна сплатити з чималими відсотками. При цьому, припиняти брати нові кредити у НБУ,вочевидь, не збираються.

За оцінками заступника очільника фінансової установи Дмитра Сологуба, підвищення економіки за останні два роки коливалося у межах 2-2,5%, але трималося тільки за рахунок інвестиційного попиту та приватних капіталовкладень.

Але підтримувати стабільність без участі МВФ не вдасться, тому що поки що у нашій державі не створена єдина, зважена монетарна та фіскальна політика, ключові реформи не проведені, а процес боротьби із корупцією обмежується доволі посередніми результатами.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Показати ще

Визнали ці проблеми і під час поїздки українських представників до Вашингтона – голова Мінфіну Олександр Данилюк відверто заявив про відсутність очікуваного прогресу, на якому постійного наголошують іноземні партнери.

Остаточно поставити крапку у цьому питанні не поспішають, тому українцям на найближчі роки варто готуватися до того, що левова частка податків з їх кишень піде на погашення зовнішнього державного боргу.

Дивіться: як довго доведеться віддавати державний борг України

Як повідомляв портал "Знай.ua", у НБУ несподівано підвищили зарплати співробітникам.