Користувачі мережі обговорили та порівняли порівняли фотографію Києва під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА зі світлиною покинутої Донбас-Арени в окупованому бойовиками Донецьку.

Пост із двома показовими кадрами опублікований на сторінці у Twitter "Фосфорная Горловка".

"Поки Київ дивиться фінал Ліги чемпіонів, Донецьк дивиться занедбану та зарослу бур'яном Донбас-арену", - підписані фотографії в соцмережі.

На них добре видно, що Контрактова площа в Києві, де розташована одна з фан-зон події, переповнена людьми, водночас як спортивний стадіон Донецька пустує і поріс бур'яном.

Популярні новини зараз
У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Попрощайтеся з ненависними мішками під очима: три маски для боротьби з ознаками втоми Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

"Зате без бандер... кусають лікті", "Шкода. "Євро-2012" приймало місто... Бідний Донецьк", - із жалем прокоментували пост підписники.

"Зате там екологія налагоджується - скоро гадюки там будуть грітися на асфальті", - зазначив інший коментатор. "Там гадюки чотири роки вже гріються", - відповіли йому.

В мережі обговорюють красномовне фото "русского міра"

Залізничний вокзал в окупованому Вуглегірську, Донецької області, перебуває в жалюгідному стані, а залізничні колії біля нього занедбані і зарослі травою. Відповідне фото опубліковано на сторінці Twitter Дебальцеве online.

"Вуглегірськ звільнений... від життя. Як виглядає процвітання, коли Росія врятувала від України", – з сумом коментує фото автор посту.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", 9 травня над окупованою Горлівкою зі Світлодарська патріоти України запустили у небо величезний український прапор. Національний український стяг розміром 10х6 метрів запустили над територією окупованої Горлівки волонтери, військовослужбовці Об’єднаних сил, мешканці та школярі Світлодарська.

У мережі показали фото кладовищ на окупованій території Донбасу, які знаходяться в поганому стані. Фото опублікував відомий журналіст Денис Казанський.

Він зазначив, що давно помітив одну захоплюючу особливість - чим популярніше в країні або в регіоні акція "Безсмертний полк", тим гірше виглядають місцеві кладовища. Виходить якась невідповідність. З одного боку - показне поклоніння пам'яті дідів, пафосні промови в стилі "не забудемо подвигу ветеранів", а з іншого - недоглянуті, запущені могили, про які ніхто не згадує.