На сьогодні жоден з нині існуючих гербів Києва не є затвердженим належним чином. Для того, щоб місто нарешті знайшов єдиний і законний герб, столична влада планує затвердити новий. Про це повідомив секретар Київради Володимир Прокопів на своїй сторінці в Facebook.

За словами І.прокопіва, необхідність внести зміни в міську символіку виникла через Нацбанку України. НБУ запросило дозвіл на карбування київського герба на монетах, але документа, що визначає порядок використання міської символіки, не існує. Також з'ясувалося і те, що обидва герба не були затверджені.

"У столиці використовується відразу два герба, один з яких не затверджений, інший затверджений ще в 90-х роках, але з неправильним описом", ― розповів чиновник.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Українське геральдичне товариство провело експертизу обох гербів і визнало їх історично необґрунтованими та такими, що не відповідають принципам, правилам і традиціям європейської геральдики.
Новий герб влади обіцяють затвердити згідно із законами історичної геральдики та вимогами сучасності.

Зараз в Україні спостерігається різке зростання ультраправого насильства на вулицях – нападають на людей з "не тієї" зовнішністю або поглядами.
Про це заявив відомий український правозахисник Володимир Чемерис, передає Politeka.

За його словами, все відбувається при потуранні поліції.
“Як це було під час антифашистського мітингу 19 січня прямо біля будівлі київського главку поліції. Нещодавно стався напад на журналістку, і представники поліції порадив їй припинити діяльність, тому що вони не можуть її захистити", – зазначив Чемерис.

Також правозахисник вважає, що поліція не виконує покладені на неї функції, за які платять платники податків.
У той же час Чемерис упевнений, що насправді в Україні немає нікого зростання популярності ультраправих, а їх поява на вулицях викликає роздратування у суспільства.