Національна комісія, яка займається державним регулюванням у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила нові тарифи для "Київводоканалу". Тепер кияни змушені будуть платити більше за водопостачання.

Цю інформацію повідомили в КМДА.

Відповідно до нових тарифів, ціна становитиме:

- Тариф на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів м. Києва у розмірі 15,78 грн (у т. ч. ПДВ 2,63 грн) за 1 куб. м, із них:

  • 8,292 грн (у т. ч. ПДВ 1,382 грн) за 1 куб. м водопостачання;
  • 7,488 грн (у т. ч. ПДВ 1,248 грн) за 1 куб. м водовідведення;

- Тариф на послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (із використанням внутрішньобудинкових систем) у розмірі 16,716 грн (у т. ч. ПДВ 2,786 грн), із них:

Популярні новини зараз
Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року Вистачить на воду та хліб: кого з пенсіонерів поставлять на межу виживання "Велика активація": астролог визначив, коли українська земля позбавиться окупантів Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК
Показати ще
  • 8,784 грн (у т. ч. ПДВ 1,464 грн) за 1 куб. м водопостачання;
  • 7,932 грн (у т. ч. ПДВ 1,322 грн) за 1 куб. м водовідведення.

21 червня відбулося засідання Комісії, на якому і ухвалили рішення про підвищення тарифів.

У КМДА зазначили, що нові тарифи вступлять у дію після того, як рішення оприлюднять в газеті "Урядовий кур'єр".

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", з 1 травня цього року в Україні почали діяти нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер, щоб отримати бажані пільгові тарифи, українці повинні пройти відповідну перевірку на наявність в сім'ї автомобілю, яким менше 5 років, задекларованих стану від оренди майна, квартири в 120 квадратних метрів, будинки в 200 квадратів і решті список пунктів. Знай.ua дізналися про перші результати нових правил в дії.

Одночасно з обробкою потоку поданих заяв на отримання субсидії, Мінсоцполітики проводить масові заходи з виявлення «зайців» серед загального переліку осіб, які претендують на пільгові тарифи. Стало відомо, що з близько 920 тисяч "нульових" субсідіантов було виявлено 50 тисяч осіб, серед яких власники будинків з площею понад 200 квадратних метрів і квартир більше 120 квадратних метрів, які з нульовими доходами купували автомобілі за 700 тисяч гривень.