У суботу, 24 березня, мільйони людей у всьому світі візьмуть участь в акції Година Землі.

Координатор проекту WWF в Україні "Лісова варта" Богдан Вихор розповів про значення цієї акції і особливості її проведення в Україні.

Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи (WWF), під час якої люди і організації о 20:30 на одну годину символічно вимкнуть зайве освітлення і електроприлади, щоб об'єднатися і показати готовність до дій заради майбутнього планети.

За словами еколога, основною метою Години Землі є привернення уваги громадськості до глобальних проблем.

"Природно, вимикання електрики на одну годину не заощадить електроенергію, але цю годину дозволить нам задуматися, як ми живемо, як ми витрачаємо земні ресурси, чи сортуємо ми сміття, як ми думаємо про своє майбутнє", - пояснив він.

Популярні новини зараз
"Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

Вихор відзначив, що в Україні акція проходитиме 10-й рік поспіль.

"Дуже багато міст і свідомих громадян до нас приєднується. Людство хоче жити краще, і жителі України зокрема хочуть для себе кращого майбутнього, хочуть дихати чистим повітрям, пити чисту воду, ходити до лісу, де ростуть дерева, а не пеньки. Беручи все це до уваги, щоразу все більше і більше громадян беруть участь у природоохоронній акції", - розповів він.

Вихор також зазначив, що кількість українців, що беруть участь в акції, неухильно зростає.

"Сьогодні у нас 10 однодумців, завтра 50, через рік 20 тисяч, а через п'ять - всі 46 мільйонів", - уклав еколог.

Зазначимо, що Година Землі проводиться з 2007 року, а вже з 2009 року ця акція стала наймасовішою в історії людства.

Варто відзначити, що раніше міжнародна група фахівців з Мічиганського університета продовжує працювати над розшифровкою стародавніх пророцтв про Кінець Світу, які нам залишили індіанські племена, зокрема, плем'я Хопі. Саме вони стверджують, що страшилки 2012 року - це квіточки, і незважаючи на те, що всі ми залишилися цілі і неушкоджені, не варто вважати, що кожне попередження - помилкове.

Так, представники Хопі вважають, що світ спіткає страшна доля через китайську космічну станцію. Згідно з пророцтвами, загибель усього живого на Землі настане після дев'яти знаків. Виявилося, що вісім знамень вже пройшли. Залишилося останнє, дев'яте. У ньому йдеться, що планета загине після падіння "небесних конструкцій".

Ледве з'явилися відомості про те, що втрачено контроль над китайською космічною станцією "Тяньнуг-1", вчені склали два і два. На їхню думку, саме ця "небесна конструкція" може зіграти фатальну роль у долі Блакитної планети. Якщо це дійсно так, то чекати залишилося від п'яти діб до місяця. Вчені підрахували, що станція впаде між 24 березня і 19 квітня на території США.
Година Землі 2018.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що епідемія цунамі пошматує світ.