У Харкові няня, що наглядала за дівчинкою, хворою на ДЦП, била дитину, пояснюючи це "поганим настроєм". Про це повідомляє News room з посиланням на маму дівчинки.

Лариса Сандеві знайшла няню для своєї дочки Валерії на спеціалізованому сайті. Протягом перших півроку у неї не було претензій до жінки. Пізніше Сандеві помітила у дочки ссадна, синці, головний біль. Також дитина почала мочитися уві сні та боятися людей. Мати увімкнула камеру відеоспостереження, яка була відключена на час ремонту в квартирі, і побачила, що няня б’є дитину.

"За чотири години вона вдарила дитину 15 разів", — заявила Лариса Сандеві.

Вона додала, що няня пояснювала свою поведінку поганим самопочуттям, через яке у неї псувався настрій.

Популярні новини зараз
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним "Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

"Навіть мене звинуватила: мовляв, я підняла їй зарплату, відірвавши ці гроші від серця, і тепер вона хворіє через їхню погану енергетику. Коли все спливло, няня сказала: "я розуміла, що Валерія ні в чому не винна, але не могла стриматися", — розповіла Сандеві.

Няню звільнили, мама дитини збирається довести справу до суду. При цьому максимальне покарання за ст. 125 передбачає виправні роботи на один рік.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", у Харкові няня на системі жорстоко била 14-річну дівчинку з ДЦП - дитячим церебральним паралічем. Про це написала громадська активістка Ляна Теремкова в Facebook.

За її словами, няня пропрацювала в сім'ї близько року. У поліції повідомили, що інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 КК України - умисне легке тілесне ушкодження.

Нагадаємо, колишня няня дитини Олі Фреймут потрапить у "чорний список" і, швидше за все, ніколи не зможе знайти собі роботу в Києві. Нагадаємо, що кілька днів тому няня вдарила сина відомої української ведучої .

"Що стосується покарань дітей, які допустимі, то вони можуть бути лише в ігровій формі. Наприклад, якщо дитина не хоче їсти кашу або робити уроки, то няня може лише сказати йому, що не буде грати з ним в гру, яку він любить. У нас був одного разу конфлікт, коли дитина сильно вкусив за палець кухарку, але вона стрималася від того, щоб відповісти йому", - розповіла директор агентства, яке підбирає нянь для дітей у Києві.