Україна і Туреччина спільно побудують літак

Україна і Туреччина будуть реалізовувати спільний проект по створенню військово-транспортного літака Ан-188. Про це пишуть українські ЗМІ.

"Україна і Туреччина переходять до практичної реалізації спільного проекту по створенню військово-транспортного літака Ан-188. Проект військово-транспортного літака передбачає повну вестернізацію всіх комплектуючих, впровадження сучасних і надійних технічних рішень, а також повну відповідність стандартам НАТО, як в частині обладнання, так і в питанні тактики застосування літака", - наголошується в повідомленні.

Бухий водій залишив Борщагівку без світла

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень-2025: перевірка для Раків, момент істини Дів та інші випробування від ретроградного Нептуна Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

6 травня в селі Петропавлівська Борщагівка під Києвом нетверезий водій врізався в бетонний стовп з електричними проводами і зніс частину огорожі приватного будинку. Петропавлівська Борщагівка залишилася без електрики.

У Києві почався бум безкоштовних квартир

Жителі Києва вирішили підправити імідж міста, в результаті чого стали пропонувати місця для ночівлі безкоштовно. Причина тому – завищені ціни перед фіналом Ліги Чемпіонів у готелях та аналогічних їм об'єктах. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, на сервісах, які дозволяють бронювати житло, ціни на оренду в Києві в період проведення фіналу турніру зросли до декількох десятків, а часом і сотень разів.

Як в Україні хочуть змінити реєстрацію місця проживання

В Україні хочуть кардинально реформувати реєстрацію місця проживання. Якщо все піде так, як задумано, громадянам будуть вірити на слово про місце проживання і скасують штамп у паспорті. Але штраф за неправдиву інформацію зросте.

Стало відомо про недитячі витівки депутатів

У Верховній Раді України відомі прецеденти, коли народні депутати займалися сексом прямо в залі парламенту. Про це розповіла українська журналістка Ярослава Коба, яка раніше прославилася своїм бажанням зайнятися сексом на трибуні Верховної Ради.

Так, Коба заявила, що їй відомі випадки інтиму прямо у сесійній залі Верховної ради: "Мені депутати говорили – "у мене було прямо в залі".