На що українці витрачають найбільше грошей

На противагу переконання міністра-дієтолога Андрія Реви, який вважає, що українці занадто багато їдять, наші співвітчизники свої головні витрати роблять не на продукти харчування. Найбільше грошей українці витрачають на придбання товарів і послуг. За I квартал 2018 рік питома вага цих витрат становила 92,7%, повідомили у Міністерстві соціальної політики. У той же період минулого року показник склав 96,1%.

Супрун взялася за вихідні українців

Популярні новини зараз
Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року 60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину
Показати ще

Вихідні - це час, який краще проводити з сім'єю. І не просто лежати на дивані перед телевізором, а займатися чимось разом, відмінний варіант - активні види спорту. Це найкращий спосіб привчити дітей до здорового способу життя на власному прикладі. Про це на своїй сторінці в Facebook пише в. о. голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун.

Забудьте про зиму: українців злякали прогнозом

З нинішніми темпами змін в погоді в Україні для південних областей може втратити актуальність таке поняття як "кліматична зима", коли температура повітря опускається нижче нуля. Про це розповіла Світлана Краковська - член міжурядової групи експертів з питань зміни клімату.

В Україні змінився розмір аліментів: що важливо знати

В Україні трохи змінилися правила нарахування аліментів: тепер мінімальна виплата повинна дорівнювати половині від прожиткового мінімуму дитини у відповідності з віком, в той час як максимум досягає десяти таких мінімумів. З 1 липня прожитковий мінімум на дитину до 6 років становить 1559 гривень, а з 6 до 18 років — 1944 гривні.

Ціни на газ у вересні: скільки платитимуть українці

НАК "Нафтогаз" України опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які будуть діяти з 1 вересня 2018 року для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання. Цю інформацію оприлюднили на сайті НАК.

У повідомленні говориться, що запропоновані ціни на природний газ з ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.