Влада продовжить комунальне пекло для українців

Згідно з новими поправками до законодавства, українські підприємці зобов'язані платити за комунальні послуги навіть якщо ті надані неякісно або не в повному обсязі. До такого висновку прийшла Велика палата Верховного суду, розглядаючи справу №904/7183/17, й її рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Україну накрила смертоносна стихія

Ймовірне торнадо було зафіксовано неподалік від траси між Ужгородом і Мукачевом. Відео зі страшним явищем природи опублікував на сторінці в Facebook користувач Олександр Черепаня, який став свідком природного явища.

Смерч, торнадо?

Posted by Олександр Черепаня on Saturday, 18 August 2018

Шкільні базари витрясуть з українців останні копійки

У Києві на Хрещатику на повну запрацював шкільний базар. Виробники і підприємці з семи областей України пропонують все, що може знадобитися школярам. Журналісти з'ясували, скільки коштує зібрати дитину в школу, якщо йти за покупками на ярмарок.

БТР з ракетами протаранив вітрину на Подолі

У суботу, 18 серпня, в Києві пройшла чергова репетиція військового параду до Дня Незалежності. Перед цим, 7 серпня, провели підготовку до урочистого параду військові, а сьогодні репетиція проходила вже з військовою технікою. Через такі події перекрили кілька центральних вулиць столиці, а громадський транспорт змінив маршрути. Все було зроблено для того, щоб забезпечити найкращі умови для репетиції.

Однак, незважаючи на все, довелося і сьогодні згадати пророчі слова нашого першого президента – "хотілося, як краще, а вийшло, як завжди". Військовий транспортер з невідомих причин не впорався з керуванням і протаранив вітрину на Подолі.

Супрун повстала проти шкільної форми

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що батькам не обов'язково шукати для дитини консервативну шкільну форму. Вона переконана, що однаковий одяг не сприяє креативності та свободу самовираження дітей.