Нафтогаз VS Газпром: російський монополіст втрапив у пастку

Нафтогаз буде через суди добиватися арештів газпромівських активів. Приводом для подачі судових позовів є невиконання Газпромом своїх зобов'язань, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу. Вітренко наголосив, що росіяни навіть не збираються виконувати рішення междунорадного суду. Газ, який йде через Україну по магістральному газопроводу, при цьому конфіскувати не будуть. Адже його вже викупили європейські партнери.

Дивіться: суть суперечки Нафтогазу із Газпропромом

Смертельна бійка студентів на Одещині

Популярні новини зараз

Солістка The Hardkiss Юлія Саніна у прозорому вбранні похизувалася ідеальними ніжками

Тіна Кароль показала розваги з неідеальною фігурою: "Як песика"

Тіна Кароль осідлала Горбунова, поки Осадча не бачить: "Краще б так Дана"

У Харкові багатотонний тягач розчавив пенсіонерку: "Розмазав по асфальту"

Показати ще

У Приморському районі Одеси конфлікт між двома студентами закінчився смертю 22-річного хлопця. Бійка з різаниною сталася на вулиці Балківській, у гуртожитку Одеської державної академії будівництва та архітектури. Обидва молодика вчилися в одному вузі. Під час сутички між юнаками один з них "скористався гострим предметом", завдав противнику поранення, які виявилися смертельними.

Прописка на продаж: бізнес на школярах

В соціальних мережах, в групах, де дають оголошення по продажу та оренді житла, з'явилися пропозиції купити прописку для школярів. Повідомляється, що деякі жителі столиці згодні платити одну тисячу гривень щомісяця, тільки б їх дитина відвідувала заняття саме в тій школі, яку вони хочуть.

Нові факти у справі Березовського

У прокуратурі РФ заявили, що британська влада була зацікавлена у смерті Бориса Березовського, щоб він не повернувся в Росію з наявною у нього інформацією.

"Сьогодні ми представимо вам копії окремих документів із відповідних кримінальних справ, включаючи матеріали листування з МВС Великобританії, в тому числі безпосередньо з пані Мей у період виконання нею обов'язків міністра внутрішніх справ цієї країни", - сказав заступник прокурора.

Отруєння Скрипаля: донька екс-шпигуна розповіла про стан батька

Юлія Скрипаль, донька отруєного в Великобританії російського екс-шпигуна, розповіла про стан здоров’я батька. Телефонну розмову між Юлією і її двоюрідною сестрою Вікторією озвучили в ефірі російського телеканалу.

“Нормально, все добре… Тут зараз ситуація така. Це тимчасовий телефон. Все нормально, все добре, все можна вирішити, все поправляються, всі живі”, – говорить Юлія.

Дивіться: Після отруєння Скрипаля Британія планує створити новий центр захисту від хімічної зброї