Україна зайняла важливу посаду в ООН

Українські представники увійшли до складу Ради ООН з прав людини.

Мандат розрахований на три роки. Україну підтримали 177 країн-членів Організації.

"На голосуванні в понеділок України обрано до складу Ради ООН з прав людини на період 2018-2020 років. Як новообраний член РПЛ, Україна використовує всі механізми для боротьби проти порушень прав людини на тимчасово окупованій території Криму і на Донбасі", - сказав представник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

Ви не повірите: як відрізняються комунальні тарифи в Україні

Вартість тарифів на гарячу воду і опалення в регіонах України різниться. Жителі міста Сміла Черкаської області платять 1609 гривень 28 копійок за гігакалорію.

У Києві є постачальник, який вимагає 1 085 гривень. У Закарпатті взагалі немає централізованого опалення. Вартість самого тепла - 1068,22 гривні. Решта - додаткові платежі і ПДВ.

Вартість газу для населення також протягом останніх років підвищувалася. Перш за все, як вимога МВФ.

Жах і ганьба: бійці показали, чим їх годують не на камеру

Солдати військової частини під Хмельницьким (село Шпичинці) зняли ролик про своє харчування.

"Тушенка гов..на, її їсти неможливо. Схожа на соплі", - сказав боєць. Можна вибрати тушонку або цукор. Першу ніхто не бере. Звичайного м'яса взагалі немає. Це все на тлі виступів влади про прекрасну української армії.

"11 жовтня моя вечеря - пюрешка, два огірочка, два хліба, масло і пів-банки бичків. Мені страшно цієї ложкою їсти", - показує незадоволений боєць. Також не вистачає хліба.

Путін "зрадив" Кім Чен Ина

Президент Росії Володимир Путін через рік після прийняття відповідної резолюції ООН підписав указ, який передбачає застосування санкцій проти КНДР у відповідь на проведення Пхеньяном ракетно-ядерних випробувань.

Санкції вводяться на виконання резолюції 2321 Ради Безпеки ООН від 30 листопада 2016 року. Указ опублікований на офіційному порталі правової інформації. Він доповнює ряд додатків, в тому числі перелік фізичних і юридичних осіб, пов'язаних з ядерною програмою КНДР і її програмою з балістичних ракет, на які поширюється дія обмежень.

"Українські" клоуни на Кремль ТВ: стали відомі зарплати

Українські "експерти", які нібито виступають від Києва на російському телебаченні отримують солідну зарплату.

Як пишуть російські ЗМІ, український політолог В'ячеслав Ковтун та американський журналіст Майкл Бом отримують щомісяця по 500-700 тис. руб. (230-322 тис. грн) за участь в російських телешоу.

Ковтун відмінно справляється із завданням і добре створює образ "майданутих". Американець також працює на ура. "Навіть зовні ці персонажі відповідають замовленим для них образам і розписаним ролям", - зазначили журналісти.