Фінляндія нагадала Путіну, хто господар у Балтійському морі

Генеральний штаб сил оборони Фінляндії не дозволив російському навчальному вітрильному кораблю "Крузенштерн" зайти в порт головного міста Аландських островів Марієгамн.

Українців насторожили загадкові військові на Донбасі

Український блогер оприлюднив фото людей у військовій формі з дивними пов'язками блакитного кольору. Фото завантажили у мережу 28 серпня. Де саме їх знято, невідомо.

Пентагон сказав Україні "так"

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Показати ще

Питання передачі США оборонних видів озброєнь Україні залишається відкритим, проте з-за океану вже надійшла обнадійлива інформація. Міністр оборони США Джеймс Меттіс вже затвердив план надання Україні озброєнь.

Україна отримала обнадійливий сигнал від ЄС

Ситуація в та навколо України знайшла відображення в одному з п’яти пріоритетів зовнішньої політики Європейського Союзу, який отримав назву "глобальне управління". Про це заявила Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні.

Знайшли лазівку: українці масово іммігрують до США

Незважаючи на заборону для біженців, кількість українців в США тільки збільшується. Наші співгромадяни користуються імміграційною програмою для тих, хто страждає від релігійних переслідувань.