Питання передачі Сполученими Штатами Америки оборонних видів озброєнь Україні залишається відкритим, проте з-за океану вже надійшла обнадійлива інформація.

Про це у своїй статті для сайту "24" написала Наталія Лебідь.

Тему виділення нашій країні летальної зброї нещодавно підняло впливове американське видання The Wall Street Journal. Зокрема, мова йшла про протитанкові комплекси та інше озброєння для протистояння російській агресії.

І якщо у Трампа журналістам видання заявили, що на сьогодні ще жодного рішення в Білому домі з цього приводу не ухвалили, у Пентагоні WSJ анонімно повідомили: міністр оборони США Джеймс Меттіс вже затвердив план надання Україні озброєнь.

У свою чергу "Радіо Свобода" передає, що за президентства Обами ми не отримали зброю, бо американський лідер побоювався спровокувати Росію на ескалацію конфлікту. Подібні сумніви є й зараз, проте тепер США збираються таки остаточно вирішити це питання.

Популярні новини зараз
Нова Пошта призупиняє обробку посилок: з Temu та Аліекспрес товарів не дочекаєтесь Рання весна чи тривалі морози: бабак Тимко віщував, коли чекати тепла Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами
Показати ще

На думку колишнього американського посла у нашій державі Джона Гербста, військова допомога від США зробить для Москви більш затратним продовження її агресії та захоплення додаткових територій в Україні.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стало відомо, хто вже допоміг летальним озброєнням.