Політичний "глухар", замовне вбивство, розправа за професійну діяльність – такі версії неодноразово звучать щодо вбивства журналіста Аркадія Бабченка не тільки у ЗМІ, а й соціальних мережах.

Вбивство Бабченка у Києві

Блогер був відомий тим, що все життя намагався розповісти правду про путінський режим не тільки самим росіянам, а й всьому світу. Виступаючи із критикою так званих "республік" типу "ДНР" та "ЛНР", він не приховував: можливо стане мішенню в чиїйсь грі, що видно з останніх публікацій на його сторінці у Facebook.

Тим не менш, Бабченко постійно підтримував Україну у питаннях окупованого Донбасу та анексованого Криму, адже добре усвідомлював, хто саме за цим стоїть. Керівництво Кремля, не інакше, запевняв журналіст і побоювався, що колись "за ним прийдуть". Не дарма – у Бабченка лишилося шестеро дітей, доля яких наразі невідома.

Реакція соцмереж на смерть російського журналіста

Популярні новини зараз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Поки поліція встановлює всіх причетних до вбивства, українці активно висловлюють свої думки з цього приводу і діляться враженнями про покійного – запам'ятали його більшість тільки з кращого боку.

"Сміливий, талановитий, чесний, не продався, як інші. Писав цікаво і змістовно. Де були наші спецслужби? Очевидно, що йому загрожувала небезпека. Малоймовірно, що слідство буде ефективним. Світла пам'ять справжній Людині...", " Я схиляю голову перед таким мужнім і сміливим чоловіком! Він знав, що таке може бути, але не зміг по іншому", " Шкода, що гинуть кращi люди, i на фронтi, i в мирних мiстах, i в столицi", - пишуть у коментарях.

Дивіться: вбито Аркадія Бабченка

БАБЧЕНКО

Сльози ллються рікою! 😢😢😢

Posted by Знай.ua on Tuesday, 29 May 2018
Як повідомляв портал "Знай.ua", сусіди покійного журналіста Бабченка цинічно відреагували на його загибель.