Реакція на вбивство російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка виявилася досить різною. Якщо колишні колеги та українці, котрі знали його особисто, висловили співчуття рідним та навіть не відкидають версію "політичного замовлення", то сусіди покійного взагалі відзначилися неймовірним цинізмом.

"Ну і слава Богу"

Люди, які мешкали свого часу по-сусідству із Бабченком у Москві, дуже коротко прокоментували те, що сталося:

"Ну і слава богу. Тому що він козел", - заявила, жінка.

За лічені хвилин її чоловік закрив двері перед носом відвідувачів зі словами: "Без коментарів".

Дивіться: сусіди про вбивство Бабченка

Популярні новини зараз

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще

Аркадій Бабченко: опозиціонер на боці України

Як відомо, поліція Києва вже розпочала слідство за статтею 115 частини 1 Кримінального кодексу – "умисне вбивство", тривають оперативні заходи, але опитати найближчого свідка - дружину Бабченка - поліція поки не може. Цікаво, що практично одразу після анексії Криму Бабченко перейшов у вкрай радикальну опозицію чинної російської влади.

Два роки тому він заявив, що не шкодує про загибель хору Александрова в авіакатастрофі. У 2017 році заявив про погрози собі і своїй родині. Жив в різних країнах і під кінець осів у Києві, де вів програму "Prime: Бабченко"кримськотатарською телеканалі ATR.

Дивіться: у Києві вбили російського журналіста Аркадія Бабченка

Як повідомляв портал "Знай.ua", у вбитого ввечері 29 травня в Києві російського журналіста Аркадія Бабченко, було шість прийомних дітей. Багато років журналіст всиновлював дітлахів з дитячих будинків, де ті нікому не були потрібні і піднімав їх своїми силами. Перша дитина, що з'явилася в родині, була прийомною. Друга — теж. І тільки третя дочка у Бабченко народилася своя. Сім'я Бабченків піднімала дітей своїми скромними силами. Опікуном була і залишається мати Аркадія – Юлія Олександрівна, з якої діти досі живуть в орендованій трикімнатній квартирі. Сім'я Бабченко кілька років, ще до всяких законів негідників, витягала цих дітей з дитячих будинків, де ті нікому не були потрібні.