Аркадій Бабченко був одним із перших, хто висловив правду про вбитого в Києві журналіста Павла Шеремети.

«Ну ось вбили ви політичного журналіста Павла Шеремета, і що? Я не знаю, хто саме "ви", з якими мотивами і з якої країни, але - ось і що тепер-то? Яку небезпеку ви усунули? Що зміниться? Громадська думка якось зміниться? Що, свобода, яку він відстоював, стане менш цінною в очах тих, в чиїх вона є чи не найголовнішою цінністю?

Диктатура, яку він ненавидів і з якою боровся - і у себе в Білорусі, і в Росії, і в вимушеної еміграції в Україну - що, придбає в чиїхось очах якусь привабливість? Зміниться вектор розвитку країни чи що? Так, щось ми лоханулись з цієї Європою, давай, братці, знову назад під крило Московії - так чи що? »

Раніше "Знай.ua" писав про те, що вбивця вистрілив у Аркадія Бабченка прямо під дверима власної квартири.

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Аркадій Бабченко брав участь в обох чеченських війнах. Після закінчення служби в 2000 році став працювати в журналістиці - був військовим кореспондентом "Московського комсомольця".

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що потім він працював військовим кореспондентом програми "Забутий полк". Згодом співпрацював з багатьма виданнями, зокрема працював в "Новой газете".

Також він був засновник проекту "Журналістика без посередників". Автором збірки оповідань "Алхан-Юрт". Крім того за видатні заслуги він став лауреатом кількох літературних і журналістських премій. Бабченко був послідовним критиком дій російської влади на Україні і звинувачував їх у розв'язанні агресивної війни.

У 2017 році він поїхав за кордон, оскільки в Росії йому погрожували. Жив в Києві і працював на телеканалі ATR.

Варто відзначити, що раніше журналіст Аркадій Бабченко заявив, що Україна зацікавлена в міжнародній миротворчій місії на Донбасі, тому що режим перманентних бойових дій коштує країні по 500 життів щороку.

"Уведення миротворців – тут зараз одна з основних тем для розмови, безумовно. І тут питання, як домовляться і куди ці миротворці будуть входити. Якщо за лінією розмежування – це одне, якщо на кордоні – це зовсім інше. За лінією розмежування – зрозуміло, тут людей не влаштовує, хочуть, щоб миротворці стояли на кордоні України з Росією, безумовно", – зазначив він.