Київський прокурор Олег Білоус отримав догану через участь в розважальному шоу "ЛавЛавСаr".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють ЗМІ.
Білоус разом з цивільною дружиною брали участь в розважальному телешоу, де проходили конкурсні випробування під час поїздки через Європу заради отримання призу в 200 тис. гривень. Відеозаписи 25 серій завантажувалися в YouTube. Прокурор Києва Роман Говда звернувся до дисциплінарної комісії із заявою про те, що Білоус поводився непристойно, вимовляв нецензурні висловлювання, а також роздягався на камеру. Крім того, вказувалося, що співробітник запропонував учасникам шоу психологічне випробування у вигляді поцілунків з партнерами інших пар і сам брав у цьому активну участь. Білоус нібито цілувався з трьома жінками.
Також прокурор роздягнувся і тривалий час був в такому вигляді, що знімальна група вживала заходів щодо "розмиття" інтимних частин тіла для телеглядачів.
Сам Білоус заявив, що в момент зйомок передачі перебував у відпустці. Ніяких трудових договорів він не укладав, а весь знімальний процес нібито проходив без сценарію в режимі "24/7". Він додав, що ніяким чином не порушив кодекс етики прокурора. Білоус додав, що під час оголення тіла інтимних частин не було видно, а значить - затвердження керівництва помилкові. Він взяв участь в конкурсі, щоб виграти для дружини 200 тис. гривень. Надалі гроші повинні були бути передані третій особі для оплати навчання. Для цього був підписаний відповідний договір.
Крім того, Білоус спеціально не вказав, де і ким працює. На шоу його представляли як юриста. Проте, комісія констатувала, що програму могли дивитися колеги прокурора, поліцейські, а також судді та адвокати. У будь-якому випадку, це в подальшому могло б перешкодити йому підтримувати публічне звинувачення в суді.
Таким чином, КДКП наклала на Білоуса дисциплінарне стягнення у вигляді догани.
Варто відзначити, що раніше військовий прокурор Геннадій Рябенко заявив, що частину знайденої на Житомирщині військової техніки була продана легально.
За його словами, досудове розслідування триває за ознаками правопорушення ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України - за фактом розтрати державного майна на користь цивільних осіб-представників комерційних структур.
Військовий прокурор заявив, що було виявлено 196 одиниць техніки, і всі вони демилитаризованы, але на деяких машинах знищені номери вузлів і агрегатів. Геннадій Рябенко розповів, що була отримана інформація про 17 одиницях транспортної техніки. Встановлено, що дана техніка, згідно з договорами, починаючи з квітня 2013 року по червень 2016 року реалізовувалася як непотрібне майно через Центр обліку надлишкового майна при використанні держпідприємств, які мають відповідні дозволи на реалізацію цієї техніки.
Також приблизно 30% техніки - 72 одиниці - реалізовувалися через Управління обліку надлишкового майна ЗСУ, через корпорацію "Укрінмаш" комерційним структурам. Тривають слідчі дії з метою отримання оригіналів документів, які підтвердять походження цих одиниць.
Прокурор заявив, що слідство перебуває на початковій стадії. У даний момент встановлено, що знайдена техніка є демілітаризованою, ніякого озброєння або даних, щоб назвати цю техніку військової поки немає. І з 196 одиниць: 93 є транспортною технікою, 98 - причепи, КУНГи, цистерни, 4 БТР і 1 БРДМ.Також були вилучені окремі документи - договори купівлі-продажу, доручення, з яких виявлено, що придбання цієї техніки громадянином тривало як мінімум 6-8 років.
На території, де проводився обшук, виявили та іншу транспортну техніку, яка може бути подвійного походження - як Збройних сил, так і немає - перепродана іншими комерційними структурами, має знищені номери вузлів, агрегати шасі.
Прокурор розповів подробиці про виявлену на Житомирщині військову техніку.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандальний екс-прокурор Сус вийшов під мільйонну заставу.