Крім вас, коханого чоловіка, собачок і кішечок в ліжку можуть "відпочивати" безліч мікробів, які атакують наше тіло негативно впливаючи на здоров'я.

Американські вчені трохи попорпалися в нашій постільній білизні і змогли виявити дуже багато мікробів. Після вивчення постільної білизни фахівці закликають міняти її і прати наволочки і простирадла хоча як мінімум раз в тиждень. Крім того, вони засвідчать, що регулярна обробка в хімчистці ковдр, матраців, подушок допоможуть знизити відсоток шкідливих мешканців у нашій ложі для сну.

Якщо нехтувати цим правилам, а ліжку будуть розмножуватися різні грибки та мікроби. За даними вчених, якщо довгий час не чистити подушку то в ній можуть жити близько шістнадцяти видів грибка. В синтетичних подушках мікроби розмножуються з ще більшою швидкістю, ніж у натуральних.

В нашому ліжку живуть і розмножуються пилові кліщі, які сприяють розвитку астми та легеневого фіброзу. Деякі дослідники рекомендують не накривати щільно постільну білизну, так як коли ковдру повністю накриває ліжко це є сприятливим середовищем для розмноження пилових кліщів.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що ми не живемо в стерильному світі, і більшість мікробів зовсім не нешкідливі і навпаки. Погані мікроби, які знаходяться в басейні - це патогени, або будь-які бактерії, вірус або інший організм, який викликає інфекцію або хворобу. Вони можуть потрапити в басейн з наших тіл або фекалій і інфікувати інших плавців.
Враховуючи, що близько 89 мільйонів чоловік плавають в басейнах кожне літо, а 25% дорослих плавають відразу після діареї, це означає, що ризик зараження іншої людини досить високий. Саме тому прийняття душу перед купанням невід'ємна процедура для всіх людей.