З приходом сонячних днів самий підходящий час, щоб відмовитися від тренажерних залів і зайнятися спортом під відкритим небом. Чому б не відправитися прямо на пляж, щоб працювати над своїм тілом?

Крім прекрасних поглядів і підвищення настрою від перебування на сонці, ваші м'язи будуть мати додаткову задачу, стабілізуючу вас в піску.

Тренування на піску додає масу опору будь вправі, яке ви робите. Тренування з інтервалом є гідним вибором фізичних вправ на відкритому повітрі, тому що ви можете накачати все тіло без якого-небудь устаткування. Цей популярний метод тренування кидає виклик вашим аеробним програмам, тобто ви покращуєте витривалість серцево-судинної системи і одночасно зміцнюєте силу. Крім того, ваші м'язи будуть працювати понаднормово, знищуючи більше калорій, ніж вони могли б за допомогою тільки одного стаціонарного кардіотренування.

Готові насичуватися променями сонца і отримати гарну засмагу? Спробуйте ці три тренування, які розробили найкращі фахівці в області спалювання жиру. Всього десять хвилин - це все, що потрібно для пляжного тренування. Всього у 10-ти хвилинної навантаженні повинно бути три підходи з перепочинками в розмірі 30 секунд між ними.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Показати ще

Вправа 1:
Піднімаємо праве коліно вгору і стрибаємо на лівій нозі, роблячи вигляд, що ви ковзаєте по повітрю. Поміняйте ноги і виконуйте теж саме рух.

Вправа 2:
Робіть випади на піску. Ви відчуєте, як ваше тіло пручається з піском, що дає ще більше навантаження на тіло.

Вправа 3:
Зігніть ноги в колінах і стрибайте так далеко, наскільки зможете. Продовжуйте стрибати протягом 30 секунд.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що антиоксиданти - молекули, які блокують окислення, хімічну реакцію, яка утворює високореактівні атоми з неспареними електронами, відомими як вільні радикали. Накопичення цих шкідливих вільних радикалів може привести до декількох типів хронічних захворювань. Фрукти і овочі, включаючи огірки, особливо багаті на корисні антиоксидантами, що може знизити ризик деяких захворювань.