Індійська компанія займеться розвитком системи сонячних електростанція в Україні. Фірма готова інвестувати сотні мільйонів в екопроект.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів в Facebook. Він зазначив, що переговори з інвесторами відбулися в рамках зустрічі з послом Індії.

Індійська компанія вже готова приступити до будівництва сонячних електростанцій. Проект оцінюється в 500 мільйонів доларів. Віце-прем'єр не вказав точні терміни початку масштабного будівництва.

"А ще домовилися: до кінця 2017 проведемо 6-е засідання Міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного співробітництва. Щоб успішних українсько-індійських проектів в промисловості, інфраструктурі, ІТ та інших сферах стало більше", - підсумував результати дипломатичної зустрічі Кубів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, японська компанія з виготовлення електрообладнання для авто зацікавилася в розширенні виробничих потужностей в Україні. Вона планує побудувати ще два нових заводи.

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще