На народних обранців покладена велика відповідальність: від них залежить доля країни. Однак це їм не заважає знаходити час на флірт і амурні справи на робочому місці.

Про те, як депутати встигають загравати і вибудовувати теплі відносини один з одним на роботі, розповіла журналіст Анна Стешенко.

Вона підкреслила, що в нинішньому скликанні парламенту стало помітно більше жінок. Журналістка зазначила, що "депутатки" нерідко забувають про діловий дрес-код і привертають до себе увагу не дуже професійними нарядами.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Показати ще

Відзначається, що на свої дні народження парламентські "прекрасні дами" за традицією отримують розкішні букети квітів, вручення яких супроводжується обіймами і поцілунками.

Однак на цьому фізична взаємодії двох статей в Раді не закінчуються. Періодично можна побачити, як депутати влаштовують один одному масаж прямо на робочому місці.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що український народ вважає, що в парламенті сидить група противників нашої країни на чолі з ворогом №1 – Андрієм Парубієм. І, по правді кажучи, в українців є і політичні, і особисті причини для рекордно негативного ставлення до Верховної Ради і Парубія.

Про це у своєму блозі пише юрист Олексій Рожнов.

"Якщо говорити про політичні причини, то Верховна Рада під керівництвом Парубія прийняла найбільш антисоціальні закони в історії України - у першу чергу, йдеться про закони про освіту і про так званої медичної реформи", - пояснює експерт.

Якщо говорити про особисті причини, пише Рожнов, то в 2017 році Парубій побив навіть свій власний рекорд самого скандального голови ВР, оскільки кожен місяць він стає героєм чергового гучного скандалу.

Олексій Рожнов нагадав, як у січні поточного року Парубій разом з Турчиновим і Яценюком давав свідчення в суді по "справі Януковича", в результаті чого українці з'ясували, що нова влада злочинно не діяла, допустивши втрату Криму. Юрист нагадує і про фільмі-розслідуванні "Площа розбитих надій", автори якого на чолі з ізраїльської журналісткою Ганною Стефан прямо звинуватили Парубія у причетності до розстрілу "Небесної сотні" на Майдані в лютому 2014 року.

Однак, за словами Рожнова, найгучніший скандал за участю спікера ВРУ вибухнув в травні поточного року, коли Печерський районний суд Києва постановив провести психолого-лінгвістичну експертизу спікера Верховної Ради Андрія Парубія, щоб встановити ступінь його адекватності.