У Кабміні відзначають, що в минулому році вдалося досягти зростання ВВП на 2,5% і в цьому році пріоритетом номер один залишається зростання економіки. При цьому прем'єр-міністр України поставив метою на цей рік – зростання ВВП на 5-7%. У зв'язку з цим міністри розраховують до кінця року збільшення середньої заробітної плати до 10 тисяч гривень. Про це повідомляє Олександр Саєнко.

Крім цього, міністр зазначив, що мета зростання ВВП підкріплена низкою запропонованих конкретних ініціатив щодо її досягнення. Саме над їх втіленням зараз і працює Кабмін.

На думку Саєнко, підвищення мінімальної заробітної плати в два рази є важливим кроком для детінізації економіки.

"З іншого боку, підвищення мінімальної зарплати має бути сумірним із зростанням економіки. Щоб це не було навантаженням для бізнесу, особливо малого бізнесу", - зазначає міністр.

Популярні новини зараз

Весняний призов розпочався: у Києві повістку в армію отримав 12-річний школяр

Курс валют на 23 січня завдасть клопоту українцям

"Фігурка сексі": Каменських в бікіні влаштувала вологу фотосесію для Потапа

Заробітчани масово тікають з Польщі, новий "друг" подав руку допомоги: що обіцяють українцям

Показати ще

Уряд партнером міністр назвав легального бізнесу і пояснив, що дуже важливо порівнювати розмір мінімальної зарплати з можливістю бізнесу її виплачувати.

"Зростання мінімальної заробітної плати має корелюватися із зростанням економіки і продуктивності праці. Тут важливим фактором є, зокрема, впровадження нових технологій та інновацій. Таке завдання поставлено перед нещодавно створеним Радою інновацій. Ми в першу чергу зацікавлені у збільшенні зарплат, але повинні розуміти, як це вплине на макроекономічну ситуацію. Якщо буде мінімальна можливість рухатися далі, ми нею скористаємося", - пояснив міністр.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" на сьогоднішній день зарплати, які отримують українські педагоги, не мають нічого спільного з ринковими показниками, так що явно було б дуже до речі переглянути у бік збільшення. У Кабінеті міністрів, здається, вирішили за це взятися.

Як повідомляє урядова прес-служба, про це говорив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час робочого візиту в Ужгород.