Для виплат пенсій, зарплат та іншої грошової допомоги від держави визначили більше трьох десятків банків.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомили на офіційному сайті Міністерства фінансів.
Конкурсна комісія Міністерства фінансів України визначила 34 банки. До цього списку увійшли в цей перелік увійшли "Укрексімбанк", "Ощадбанк", "ПриватБанк", "Укргазбанк", "Укрсоцбанк", "Райффайзен Банк Аваль", "Кредобанк", "УкрСиббанк", "Ідея Банк", "Креді Агріколь", "Піреус", "Альфа-Банк", "ОТП Банк", "Альянс", "Львів", "Індустріалбанк", "МТБ Банк", "Південний", "Полтава-банк", ПУМБ, "Східно-український банк Грант","Мегабанк", "Скай", "Юнекс", "Комерційний індустріальний", "Універсал", "Кредит Дніпро", "Радабанк", "Схід", "Банк інвестицій та заощаджень", "Конкорд", "Мотор-Банк", "Акордбанк", "Кристалбанк".
Також повідомляється, що банки, які раніше були уповноважені на виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, втратили цей статус.
Проблемні банки в Україні
На грані дефолту опинилися ще кілька українських фінустанов та потребують докапіталізації.
Fitch відзначає, що в цілому платоспроможність українських банків відновлена. До кінця першого кварталу 2018 року більшість із 25 найбільших банків, які контролюють понад 90% активів сектора, відповідали нормативу достатності капіталу (10%).
Уже в наступному році жоден український банк не гарантуватиме повернення 100% вкладу. "Ощадбанк" продадуть в приватні руки, а загальна частка держави в банківському секторі скоротиться практично в два рази.
Дивіться: в обіг вводять нові гроші
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", експерти порівняли умови та зарплати українських заробітчан у Польщі та Чехії. Зазначається, що сезонні роботи більше не користуються такою популярністю. Ставку роблять на перспективу. І хоча прийнято вважати, що більшість наших співвітчизників надають перевагу Польщі, втім останнім часом тенденція змінилася. Тепер заробітчани шукають кращої долі у Чехії.