Для виплат пенсій, зарплат та іншої грошової допомоги від держави визначили більше трьох десятків банків.

Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства фінансів.

Конкурсна комісія Міністерства фінансів України визначила 34 банки. До цього списку увійшли в цей перелік увійшли "Укрексімбанк", "Ощадбанк", "ПриватБанк", "Укргазбанк", "Укрсоцбанк", "Райффайзен Банк Аваль", "Кредобанк", "УкрСиббанк", "Ідея Банк", "Креді Агріколь", "Піреус", "Альфа-Банк", "ОТП Банк", "Альянс", "Львів", "Індустріалбанк", "МТБ Банк", "Південний", "Полтава-банк", ПУМБ, "Східно-український банк Грант","Мегабанк", "Скай", "Юнекс", "Комерційний індустріальний", "Універсал", "Кредит Дніпро", "Радабанк", "Схід", "Банк інвестицій та заощаджень", "Конкорд", "Мотор-Банк", "Акордбанк", "Кристалбанк".

Також повідомляється, що банки, які раніше були уповноважені на виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, втратили цей статус.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Проблемні банки в Україні

На грані дефолту опинилися ще кілька українських фінустанов та потребують докапіталізації.

Fitch відзначає, що в цілому платоспроможність українських банків відновлена. До кінця першого кварталу 2018 року більшість із 25 найбільших банків, які контролюють понад 90% активів сектора, відповідали нормативу достатності капіталу (10%).

Уже в наступному році жоден український банк не гарантуватиме повернення 100% вкладу. "Ощадбанк" продадуть в приватні руки, а загальна частка держави в банківському секторі скоротиться практично в два рази.

Дивіться: в обіг вводять нові гроші

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", експерти порівняли умови та зарплати українських заробітчан у Польщі та Чехії. Зазначається, що сезонні роботи більше не користуються такою популярністю. Ставку роблять на перспективу. І хоча прийнято вважати, що більшість наших співвітчизників надають перевагу Польщі, втім останнім часом тенденція змінилася. Тепер заробітчани шукають кращої долі у Чехії.