Відповідні зміни були внесені до постанови уряду від 9 березня 2006 року № 268, пише в Facebook журналіст Валерій Калниш. Зокрема, в документ додали пункт про надбавки за вислугу років.

"Тепер, наприклад, чиновник, який пропрацював в органах влади більше трьох років отримає надбавку в 10%", – пише Калниш.

В результаті посадовий оклад мера Києва і головам обласних рад встановлено в розмірі 15,4 тис. гривень, а мерам міст з населенням понад 1 млн осіб – 12,2 тис. гривень.

При цьому для першого заступника мера Києва та обласних рад встановлено оклад у розмірі 13,8 тис. гривень. Мерам інших міст залежно від їх групи підняли оклади до 9,8-11,9 тис. гривень.

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Варто зазначити, що раніше Кабінет міністрів змінив структуру заробітної плати державних службовців, що зробить неможливим нарахування надмірних премій чиновникам. Відповідна ініціатива була підтримана на засіданні уряду в четвер, 25 січня.

Зокрема, Кабмін у рамках впровадження реформи держслужби знизив частку додаткових виплат, що в подальшому унеможливить будь-які дискримінаційні дії, у тому числі і в питаннях нарахування премій.

"Мова про неможливість чиновників нараховувати собі "нечувані" премії. Мова йде про зміну структури виплати. Треба вгамувати апетити, коли накручують надбавки, – заявив тоді прем'єр-міністр Гройсман.

За його словами, говорити про додаткове заохочення можна буде лише після того, як на місцях люди будуть отримувати якісний сервіс від чиновника.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українські журналісти склали рейтинг найбагатших народних депутатів. Враховувалося все: сума грошових заощаджень у банках, готівкою, наданими позиками і в криптовалюті. Рейтинг очолив депутат від Блоку Петра Порошенка Олександр Урбанський зі своїми 2,48 млрд грн. Недалеко пішов нардеп Дмитро Голубов, також з фракції президента. Дохід Голубова становить 2,07 млрд грн. Наступний у рейтингу Ігор Котвицький ("Народний фронт") — з 0,77 млрд грн.